Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák tudnátok...

Kismamák, anyukák tudnátok terhes könyveket ajánlani amiben szinte minden benne van gondolok pl: Fogantatásra, a magzat fejlődése a 9 hónap alatt a szülés szoptatás baba betegségek szülés után otthon a babával?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a szülés utánra tudom ajánlani a Spock legújabb könyvét, abban pszichológiai tényezőktől a gyakorlati dolgokig minden benne van, arról nem is beszélve, hogy már az én anyum is Spockot olvasott.:)

Én a baba várás alatt a Várandósok könyvét olvastam Kenéz Klárától, nekem elég volt, ami abban le van írva.

Van még a Suttogó, amit nagyon reklámoznak, de én arról rosszat olvastam.

2013. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok ilyen könyv van és a neten is van minden sőt itt sokkal több mint egy könyvben!
2013. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Na jó de a könyvnek megvan a hangulata, egyrészt, másrészt a neten annyi mindent írnak, az ember halálra rémíti magát.

Igaz a sokkal több mindenről lehet olvasni, no meg olcsóbb is, mint a könyv.

No, de mégis én is inkább könyvpárti vagyok.

2013. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt meg, és nagyon jó könyv:

[link]

2013. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A TERHESSÉG MINDENTUDÓ NAGYKÖNYVE (Maryann Brinley és Dr. Howard Berk könyve) Alexandra kiadó!


Terhesség hétről-hétre című könyv.


Én ezt a kettőt olvasgattam mindig!!!

Az elsőben benne van minden ami érdekel! Szülés előtti- és utáni dolgok is!

A második könyvbe pedig jegyzetelhetsz is!


Vagy tudom ajánlani még, www.timmermann.hu Timmermann Gábor szülész, nőgyógyász oldalát is!!!

2013. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek!
2013. máj. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!