Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért férfiatlan dolog a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért férfiatlan dolog a lány szemébe, ha egy férfi sokat sír? Lányok, nektek baj ha egy férfi kimutatja az érzésit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 14:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sok mindenen tudok sírni sajnos, ez számotokra egy hisztis pasi?
2012. nov. 21. 14:14
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az hogy kimutatja az érzéseit és hogy naponta bőg két külön dolog
2012. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hisztis pasi!Az egészen más.

Te érzékeny vagy.Valaki elviseli mert "aranyos".De van akinek sok.

2012. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg nem mindegy hogy miken sírod el magad én pasiként mondom hogy nem az a baj hogy sírsz mert legalább kimutatod az érzéseidet, ugyanakkor nem kell minden f@szságon elbőgni magad.

apropó miken szoktál sírni?

2012. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pl: ha látom, hogy a párom szeret, meg szex után, hogy milyen jó érzés volt meghatódságtól
2012. nov. 21. 14:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha minden apróságon elkezd bőgni, az szerintem elég irritáló, akár férfi, akár nő az illető. Ha lecsordul 2 könnycsepp az arcán, egy megrázó film végén, az nem gáz.


Alapvetően meg azért férfiatlan, mert a férfi szerepe _elvileg_ az, hogy egy erős fal legyen a nő számára, ő legyen a támasza és megvédje, ha bajba kerül... most képzeld el, hogy egy párnak nekirontanak az utcán, és a férfi elbőgi magát. Szerinted ez miért nem férfias? =D Persze, ez a szerep mára már nem annyira éles, de a legtöbb nő számára előny, ha a férfi el tudja látni ezt, ahogy a férfiak számára is előny, ha egy nő kedves, gyengéd, törődő.

2012. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én párom is meghatódna már egyszer!Én örülnék ha bekövetkezne.Az én párom még akkor sem könnyezte el magát amikor megszületett a kislányunk és először vette a karjaiba.Mondta is nekem,hogy ő nem tudja mikor sírt utoljára,de én már nagyon szeretném ha megtörténne.(Persze boldogságtól sírjon ne rossz hír miatt.)
2012. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tuti nem lennék veled.... hú ez nagyon irritáló lehet egy idő után
2012. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jaja én is sokat sírok. "Én sírok reggel, este, nyaraláskor, bútorvásárláskor..."
2012. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mitől sirod el magad. Meg hogy mennyire sirás az a sirás. 1-2 könnycsepp vagy zokogsz mint egy kisgyerek?

Amúgy ez is partnerfüggő mint minden az életben. Van aki elviseli, örül neki hogy érzelmes vagy, leeht hogy más lány meg világgá fut mert egy picsogó alaknak tart

2012. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!