Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan meleg srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan meleg srácot, aki férfias, és nem látszik rajta a melegsége? És tök férfiatlan, mégis hetro srácot?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen srácokról képet linkelni?

Aki nem az, aminek látszik, ahhoz légyszi írjátok oda, hogy honnan tudjátok, hogy ő mi.



2012. ápr. 2. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

"És tök férfiatlan, mégis hetro srácot?"


Én, Mucikám... :Đ

2012. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez elég vegyes. Nem tudok linkelni.
2012. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Neil Patrick Harris az Így jártam anyátokkalban, Ian Mckellen a Gyűrűk urában vagy az Xmenben.


Ezt sztem mindenki tudja.

2012. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Férfias melegből rengeteg van, pl. Thomas Jordan, profi rögbijátékos:

[link]


Férfiatlan heteró... hát elég sok "heteró" sráccal feküdtem már le ahhoz, hogy bemondásra már senkinek ne higgyem el, hogy heteró... :P

Ettől függetlenül ismertem egy ilyen srácot, a barátnője 10 centivel magasbb volt nála és hát eléggé egyértelműen ő viselte a nadrágot a kapcsolatban...

2012. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Az egyik szomszédom egy meleg páros. Ötvenes pasik. Sose hittem volna csak feltűnt, hogy két pasi, egy lakás, és már nem egyetemisták, akik csak a lakbéren osztoznak.

Aztán az egyik édesanyja eljött hozzájuk és kiült dumcsizni hozzánk és elszólta magát. Azt hitte tudjuk. Mi meg úgy tettünk mintha... de eléggé meglepett. Nem látszott semmi rajtuk, amiből ki lehetett volna következtetni ilyesmit.

2012. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Férfias és nem látszik rajta a melegsége. Inkább sztárok, meg a meleg haverom mostani pasija :D


Férfiatlan hetero srác... nah azokból Dunát lehetne rekeszteni. Mondjuk a barátnőimmel mi nem akarjuk elhinni hogy "heterók" egy némely annyira durván buz.nak néz ki...

2012. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyszer jártam egy srácnál. Kondizós srác volt, nagy, de szép izmokkal. Helyes arca volt. Annyira jól nézett ki, hogy akkor is nehezen hittem el, hogy meleg, amikor együtt voltam vele. Aztán sajnos mégsem lett közöttünk több dolog. A masszőr kezeimnek nagyon örült, de mást aztán nem kért belőlem.


Férfiatlan srácok közül meg csak nézzük meg az összes nem sportoló kamaszt.

2012. ápr. 2. 09:34
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Persdze hogy van ilyen.Például én:erösen bi vagyok,borostás szörös him.És van egy ismim tök hetero, billegö járás,magas nahg,tiszta homi.

Hát igy van ez.

2012. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nálunk van egy srác az évfolyamon, akinek ugyan volt már pár barátnője és a csajokat nézegeti, mégis nőinek kinéző, de egyébként férfitáskával, divatbakancsban, hózentrógerrel, csőnaciban, kifestve (alapozó,pirosító,szemceruza,szempillaspirál,szemöldökfesték) van minden áldott nap :D

17/L

2012. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező: te L vagy F vagy?
2012. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!