Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki ha egy férfi sír? Pl...

Az ciki ha egy férfi sír? Pl azért mert megbántotta a párját valamivel és ő is elkezdett sírni. Ennek hatására a férfi is elkezdett sírni? Ez ciki vagy férfiatlan?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem tartom férfiatlannak azt, hogyha a férfi könnyeket ejt akkor, ha nagy fájdalma van, pl volt már többször, hogy úgy éreztem nagyon megbántott, és erre később rájött ő is, hogy hibázott és nagyon megbánta és bizony akkor ő is könnyezett. De volt hogy egy nagyon hosszú és fárasztó nap végén hiányoztam neki, és könnyes lett a szeme. Ez nem férfiatlan. Ezeket érzelmeknek hívják. Persze ha sokszor lenne ilyen meg nem nagy volumenű dolgokért is, akkor az már lehet, hogy az lenne inkább!
2013. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem férfiatlan vagy ciki.Nem ember akinek nincsenek érzései.Én már többször láttam sírni a páromat, /mikor meghalt apukám,megszületett a fiúnk.../ de ettől csak még férfiasabbnak találom,mert ki meri mutatni az érzéseit.Egyébként nálunk is volt hasonló eset mint nálatok.Egyszer nagyon megbántott,elkezdtem bőgni.Látta mennyire fáj és sírva kért bocsánatot.Én ezt nem tartom cikinek.
2013. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Kedves 10-es hozzászóló. 15 évesen még nem volt komoly kapcsolatod valószínűleg így nem érezhettél még olyan kötődést egy lányhoz ami alapján ezt mondhatnád. Neked még más szinten kell erről beszélni, amire "jó" példa a kiskutyád elvesztése. Akkor Te sírtál, mert elvesztetted akit szeretsz. Mondhatnánk hogy férfiatlan, mert egy férfi ne bőgjön egy házikedvenc miatt, de nem mondok ilyet, mert teljesen megértem a helyzetet. De Te még nem érezted milyen megbántani a legfontosabb személyt az életedben! Akkor is ilyesmi érzések jöhetnek elő, mint amit Te éreztél a kutyus elvesztésekor. Így ne gondold, hogy a kettő közül bármelyik is férfiatlan! :)
2013. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem ciki, ha sír, de annyira nem lehet jólelkű, ha előtte megbánotta a párját.


Ha ez velem történne, azt hinném, a pasi nem akar bocsánatot kérni, ezért eljátssza, hogy ő is megvan bántva.

2013. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a férfiatlan, ha azon agyalok, hogy amit éppen teszek, az ciki vagy cuki. Tök mindegy, mit teszek, ha belülről jön, és magamat adom vele. (Lehet ez jó vagy rossz, ha én vagyok. Senki nem tökéletes.) Aztán vagy tetszik valakinek, vagy nem, de mindenkinek biztosan nem fog tetszeni, ezért kár is ezen rugózni.
2013. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy miért sír. Ha azért, mert komoly lelki fájdalma van, rossz dolog történt, vagy éppen mert annyira boldog én nem tartom férfiatlannak. Persze, ne picsogjon minden apróságon, azt én sem szeretem. Én a páromat 3-szor láttam eddig sírni. Először mikor nagyon beteg lett az édesanyja, utána mikor megkérte a kezem és igent mondtam neki, majd mikor megszületett a lányunk. És attól hogy sírni láttam, az én szememben Ő a FÉRFI.
2013. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a párom csak akkor szokott néha elmorzsolni pár könnycseppet ha nagyon megbántom. ha ő megbánt engem, akkor nem sírok, mert ugye ha egy nő sír, akkor az hiszti és zsarolás. :)
2013. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!