Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kell eltemettetni...

Kinek kell eltemettetni anyámat ha csak negatív örökség van utána? Ha nem veszem át a levelet az önkormanyzat gondolom eltemetteti. Vagy vegyem át és írjam meg hogy érdemtelen ra?

Figyelt kérdés
Szerződést hamisított a nevemben hitelnél és egyéb gaztettei 20 éve nem alltam szoba vele
2013. okt. 18. 16:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%

de úgy drágább lesz.


menj inkább az ásd el magad mozgalomba

2013. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha peldaul felajanlanad, akkor ok elinteznek mindent, neked nincs mit csinaljal. Na de ha inkabb fizetsz, akkor fizess
2013. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
dobd ki a kukába a hamvait
2013. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

18:08: hatalmasat tévedsz.

A szoc tv alapján vagy hagyatéki teherként bejelentik az illetékes közjegyzőnél, vagy az eltemettetésre kötelezettel megtéríttetik a költséget.

Ha nincs hagyaték, életbe lép a második lehetőség. Mindenképpen ki kell fizetni, ha köztemetés történik az önkorm részéről

2013. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, hiába, a szülőnel max akkor áll fenn az erdemtelenseg, ha az életedre tort. Ha nem tette, akkor koteles vagy eltemetni. Ha meg élne, perelhet ne rokontartasra, azt is fizetned kellene. A büntetés pedig,a mit írtam, az egyszer a költségek megfizetése, másodszor pedig a késedelmi kamat lesz.
2013. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Elmehetnek a k...a anyjukba ezt a rendeletet kitalaltak !
2013. okt. 18. 22:07
 27/39 anonim ***** válasza:
Miért nem ajánlod fel a testét, erre válaszolj? Hasznos is lenne az orvostanoncoknak, meg neked sem lenne gondod a temetés intézésével és költségeivel. Mindenki jól jár...
2013. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom hogy müködik és vidéken van messze pesttől. De ha leirod hogy kell? Amúgy az önkormnyzat temetteti már rtesitettek levelet atvettem es teloztam es nem kell kifizetni miutan elmondtam a magamet neki azt mondtak jo akkor ugybveszik nem jelentkeztem
2013. okt. 19. 11:27
 29/39 anonim ***** válasza:
A szülés életveszélyes aktus. Azzal hogy megszült - és ez az ö döntése volt, neked nem volt beleszólásod legyen e de neki volt - az életedre tört.
2013. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Pécsett, Debrecenben és Szegeden is van Tudományegyetem. Valamelyik biztosan viszonylag közel van, de a szállítást, egyebeket úgyis megoldják ők, csak fel kell velük venni a kapcsolatot.

Ez pl. a debreceni:

[link]

2013. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!