Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Mi lenne a megfelelő...

Vélemény? Mi lenne a megfelelő dolog?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék a barátomnak valamit venni. Parfüm, könyv, zene/számítógépes dolog, fényképes párna kilőve.

Nincs semmi különleges hobbija, amitől könnyebb helyzetben lennék. Egy pulcsira gondoltam. Nagyon nagy butaság lenne? (18 éves)

Ékszert nem szeretnék venni, nem nagyon hord azt, ráadásul ha nem tetszik neki, azt nem is nagyon lehet visszacserélni:/

A gravírozást túl sablonosnak tartom:(

Kicsit bajos vagyok, de tökéletes ajándékot szeretnék!:)


2009. nov. 11. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
pulcsi vagy polo jó ötlet, csak olyan legyen ami tetszik neki.
2009. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alsógatya??? fegyél neki egyszerű feketét és irass rá valami vicces szöveget :D szntem tuti fog neki örülni :)
2009. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alsógatyával én is egyetértek! Én a baráromnak ilyen viccek alsógatyát vettem amin nyuszik voltak érdekes pózokban :) Jót röhögött rajta /de akkor a blokkot mindenképp tartsd meg,ha véletlen nem lenne jó rá a gatya/
2009. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a gatyót én is támogatom.vagy esetleg venni neki egy tenyérnagyságú autót/motort attól függően melyket kedveli.vagy ha szereti a focit vagy vmelyk sportot akkor annak az emblémájával sálat/sapit.pulcsit meg mondjuk a kedvenc zenekarával
2009. nov. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!