Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék menni az Újhold...

Szeretnék menni az Újhold premierre, de a szüleim nem engednek, mit csináljak? SOS

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 20:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A jegyet is én fizetném, igaz hogy péntekre virradó éjfélkor van a vetítés és tart 2-ig, de pénteken 20-án amúgy se fogok menni suliba, mert hajnali 5-6kor indulunk vidékre disznóvágásra. Hazaérnék olyan fél 3-ra, aludnék 5-6-ig, utána a kocsiban is aludnék 5 órát, míg oda nem érünk. És ott is segítenék a disznóvágáson, mert a kocsiban kialudnám magam.. Jól tanulok mostanában, folyton szerzem be az ötösöket is, anya tegnap volt fogadóórán, és ott is jókat mondtak rólam. csak nem engednek el a premier előttire, pedig bnővel mennék, nem egyedül. Mit csináljak? Amúgy 16 vagyok. S.O.S.
2009. nov. 11. 20:27
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Hát sztem mikor a dinszovágásra mész képzeld azt hogy te egy ilyen vámpir vagy farkasember vagy oszt akko' ott az újholdas mert amugy is pirkadat lösz osztan akko' tudsz tépni meg darabolni élöben söt ez még 3d-s is lesz. Na ezt kapd ki
2009. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
ha nem,nem...nem tudsz ezen változtatni,ha már így is "minden jót" hallottak felőled.gondolom a késői vetítés miatt.De nem búsulj,megnézed máskor,meg vár nyugi :)
2009. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Én is elmennék szívesen!:))Mármint a premierre.:)))

Csak az a gondjuk,h későn kezdődik,és nagyon későn érnél haza?Meg lenne oldva a hazajutásod?Nem lehet,h ezért nem akarnak elengedni?

(Az én gyerekeim még kicsik,de belegondoltam,és bár tuti,h egyéb helyre nem engedném el a 16 éves gyerekem,de moziba,főleg ilyen különleges alkalommal igen,HA biztonságos az oda- és hazajutása,tehát esetleg ismerős szülő viszi őket.)

2009. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
41%
Egyél havat
2009. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
hát 16 évesen azért már el kéne engedniük
2009. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
XD disznóvágás és újhold hallod menő vagy :D
2009. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress egy kísérőt magadnak, akiben megbíznak a szüleid. Én párommal megyek mindenhova már 16 éves korom óta, azelőtt sosem engedtek el, párommal meg bárhová bármeddig elengednek. Szerintem ez a titok nyitja, a szülők félnek, hogy útközben valami baj történik, de ha egy idősebb vagy megbízható emberrel mész, akkor el kell, hogy engedjenek. Főleg, ha mostanában jól tanulsz és utána ki is tudod magad aludni.

Amúgy én megyek az éjféli vetítésre, gyere velünk! Najó, vicc volt :)

Remélem elengednek a szüleid, mondd nekik, hogy ez egy különleges alkalom, nem lesz belőle rendszer :) Én úgy megyek, h pénteken meg utána 7:45-től suli :P

20/L

2009. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de nem muszáj neked a premierre menni. Én is meg akarom nézni, én már nem a szüleimtől függök ennyi idősen (23), de én se mennék éjfélkor. Pedig nekem egyáltalán nincs sulim pénteken. Egyrészt szerintem hülyeség a legnagyobb tömegnyomorban menni, másrészt a francnak van kedve hajnali háromkor még csatangolni hazafelé. Buli után még oké, de egy mozi miatt? Adják azt más napokon is. Bocs, tudom, hogy nem ezt vártad, de én megértem a szüleidet. Szerintem nincs kedvük téged hajnalban keltegetni, amikor alig aludtál. Másik napon, ha nem éjjel adják, tuti elengednek szerintem.
2009. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem biztos, h bejön, de ha tényleg nagyon-nagyon el akarsz menni, miért nem füllentesz egy kicsit? pl. hogy nagyobb társaságban mennétek, fiúk is jönnének veletek, és biztonságban lennél...
2009. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!