Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondanak ilyeneket a pasik?

Miért mondanak ilyeneket a pasik?

Figyelt kérdés
A baráti körömben és nálunk is előfordult már, hogy olyan miatt volt probléma a kapcsolatban, mert a férfi (a nő előtt) olyan történetekkel állt elő, amik még akkor történtek, mikor nem voltak együtt, és általában mindig a történetben szereplő másik nő nagyon szép, nagyok csinos, nagyon szexi volt. A probléma magában nem ez miatt van, hanem, hogy a nő viszont nem kap ennyi bókot, elismerést a párjától, mint azok a szuper nők a múltból. (Volt már rá példa, hogy kiderült, hogy az a szexi cica nem is volt annyira nagy szám, sőt!) Miért kell ezt?
2013. okt. 20. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert buták, azért mondanak ilyeneket. Intelligencia 0.
2013. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dicsekvés egymásnak, kivagyiság, képletes farokméregetés, hogy nekik mennyivel jobb nőik voltak. A nagy dicsekvés közben EZEK a férfiak elfeledkezne a jelen lévő párjuk jelenlétéről és érzéseiről.


Nálunk mondjuk a "retkek" vannak felhozva. Nem egy történetet hallottam gáz lányokról.

2013. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nálunk pl. egyszer volt probléma. Én alapból, még szinte tini korom óta ki nem állhattam azokat a lány társaimat, akik többnek akartak látszani, mint amik. Pl. olcsó kínai utánzat cuccokkal aggatták tele magukat, és úgy viselkedtek, mintha legalább egy grófi családból származnának, mellé a kényeskedés, nyavalygás. Erre szoktam mondani: "Otthon bukósisakból eszik, itt pedig keresi a halkést." A páromnak pedig vannak ilyen "barátnői", akik szerinte nagyon klassz csajok, én viszont ha kimegyünk szórakozni, és meglátom valamelyiket, reflexből megfordulok és inkább elmegyek. Persze én vagyok a rossz.

A baráti körömben viszont gyakran hallom, hogy a fent leírtak okoznak sok problémát.

2013. okt. 20. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért mondanak ilyeneket, mert ettől többnek, jobbnak, kapósabbnak látszanak. Senki nem szeret rossz dolgokkal kérkedni. Az emberek hajlamosak kiszínezni, megszépíteni a valóságot, hogy jobb színben tűnjenek fel mások előtt.

Más kérdés, hogy szerintem egy normális férfi ilyeneket nem mond a barátnőjének, főleg, ha ő nem kap annyi bókot.

2013. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem sose zavar(t) ha a férjem a múltban megtörtént eseményekről sztorizott. Az a lényeg, hogy engem szeret, velem van. Ugyan kit zavar a múlt? :)

A másik meg ha olyan ember van a társaságban aki szerinted nincs azonos szinten veled (vagy csak más életfelfogása van, más az értékrendszere..stb.), attól még nem kell hátra arcot venni és elmenni. Az az igazán okos ember, aki tudja kezelni az ilyen helyzeteket is, aki képes a tőle legtávolabb álló emberrel is megtalálni a közös hangot arra a rövid időre amit együtt tölt vele.

2013. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább azon gondolkoznék el, hogy megfelelő-e a pasim értékrendje a számomra.


Én sem tartom sokra az általad említett nőket, se férfiakat, mert valljuk be, sok pasas is hasonlóan egyszerű lélek. És én nem is tudnék együtt járni olyan pasasssal akinek ez a típusú nő bejön, nem csak megkettyintené... érted ugye. Bár már 30 felett ez is gáz. Szóval én szeretek olyannal együtt lenni aki az én értékrendemet követi, ezt tartja fontosnak nem a kirakatot. Aki az egyszerű és szerény viselkedést értékeli, és nem tarotzik másra hogy otthon hogy esünk egymásnak :)


Úgyhogy a probléma gyökere itt van.


Egyébként nekem is volt egy olyan barátom, aki egyszer teljesen kiakasztott. Elvitt haza a szüleihez, aztán a faluban egyik helyen rákezdett, hogy abban a házban milyen oltárit d.ugott az akkori barátnőjével, és tudod, mitha a haverja lennék, ecsetelte... Nagyon mérges lettem :) Én meg mondtam neki hogy hát még nekem sem volt ekkora barom hapsim :) Szóval a kapcsolat idáig tarott részemről, hiába kért bocsánatot. Ha valaki ennyire sötét, azzal nem tudok mit kezdeni. Mondjuk rájöttem hogy egyébként sem egy nagy ész, úgyhogy a viselkedése tükrözte a teljes tartalmat.


Úgyhogy jól gondold meg kivel vagy együtt.


Ja igen, és érdekes módon a legtöbb barátom, akikkel komolyan együtt voltam, nem tettek semmi olyan megjegyzést ami sértő lett volna rám nézve. Pedig mindegyik mesélt előző kapcsolatról, de valahogy olyan módon tették, ami teljesen rendben volt.


35/N

2013. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

G.T.A - Ebben egyet értek, teljesen igazad van. Bárkivel elbeszélgetek, időssel, fiatallal, gyerekkel, szegénnyel, gazdaggal... de ez a dobós fajta, akinek szinte ki van tetoválva a homlokára, hogy: "könyörgöm d..on már meg valaki!" a hátam közepe sem kíván még egy helyiségben sem lenni, allergiás vagyok rájuk.

Hiába is mondja nekem a párom, hogy "nem rossz lány ő, csak érvényesülni akar, és azt hiszi, hogy ez bejön mindegyik pasinak." Vagy mikor azt mondta, hogy mikor az ilyen fajta semmibe nézi, hogy én is ott vagyok, a szomszéd asztalnál elkezdi emelgetni a melleit, igazgatja a szinte köldökig érő dekoltázsát, nyalogatja a szája szélét, dobálja a haját, aztán átszól, hogy "szióka"... nekem büszkének kéne lennem, hogy a párom velem van, nem pedig kiakadni rajta, pár perc múlva felállni és elmenni. De nekem hányingerem van az ilyentől, és nem találok egy okot sem, hogy miért erőltessem magamra, hogy akár 5 percre is elviseljem az ilyet a környezetemben.

2013. okt. 20. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet az én párommal van a baj, de ő egyik exére se tud jót mondani. Azt mondja mindig, hogy én szebb, aranyosabb, kedvesebb vagyok mint az exei. (A képeket elnézve tényleg)


Én soha egy szóval nem dicsérném a párom előtt az exemet. Nem illik és kész.

2013. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb faszinak a rosszabb kell. Én is voltam jobb az exnél, mégis az kellett neki....nem is egyszer. Hát kössz, most hízhatok.
2014. dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!