Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak bele a szüleim...

Miért szólnak bele a szüleim h hogy öltözködök? Meg h hogy nézek ki? Miért mondanak ilyeneket?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vok és főleg apám állandóan beleszól ezekbe :( Az nem tetszik neki h nekem már kiskorom óta kedvenc színem a rózsaszín és az nem „fiús” szín én meg főleg rózsaszín meg fehér meg világoskék meg élénk színű cuccokban vok, mert azokat szeretem. Sztem lehet úgy is hordani azokat h attól még nem lesz senki b*zis. Ő meg állandóan már régóta oanokat mond h úgy nézek ki mint egy b*zi meg h annyit foglalkozok magammal mint egy csaj meg ő nem jön ki velem az utcára így. És ez nekem rohadt szarul esik. Ja meg azt is mondja h így sose fogok felszedni egy csajt se de ez nem igaz mert volt már csajom csak ő arról nem tud. Most szerintetek kinek van igaza? Miért kéne oan ruhákban járnom amit utálok? Mit csináljak? Sztem semmi köze sincs hozzá de minden nap elmondja ezeket :/

16/F


2010. aug. 17. 17:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt szereted, az valóban a Te döntésednek kell, hogy legyen. De egyébként a rózsaszín tényleg b*zis, már elnézést :S Szinte minden értelmes lányt elkap a hányinger ha pasim rózsaszínt lát, ez igaz, akár tetszik, akár nem...
2010. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
bocs, de egy rózsaszín cuccban feszülő scene szerintem is bu.zis és én se mennék ki vele az utcára...
2010. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%

úristen,de édes lehetsz :DDDD

amúgy meg tényleg azt viseld,amit szeretsz..

és ha apukád ilyen b_lfasz azt meg szard le:)

egy időbe én apám is ilyen volt..(csak én lány vagyok)3-4éve már csak telefonon beszélünk.. 2évente 1x találkozunk..,azóta sokkal jobb vele a kapcsolatom.

2010. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
jó, ok, sztetek az. És akkor hordjak oan cuccokat amikben szarul érzem magam? Ti hordanátok? csak azért mert mások azt akarják?
2010. aug. 17. 18:06
 5/27 anonim ***** válasza:
45%

Legyen saját stílusod!!Én sem engedném beleszólni senkit az öltözködésembe!Amúgy meg 2010ben járunk,nem visszafelé fejlődünk!Nekem tettszenek az élénk színek,a világos rózsaszín egy pasin:)Abszolút nem ciki,nem b*zis!Ne is hallgass apudra!

24/L

2010. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert az ő korában még más volt divat, és nehéz elfogadnia, hogy úgy nézel ki, ahogy neki nem tetszik. Én se lennék elájulva, ha a fiam rózsaszínben nyomulna, de mivel (másképp, mint te, de )én sem öltözködöm szokványosan - én tudomásul venném.


Vedd fel, ami Neked tetszik, ragaszkodj ehhez, de annyi "engedményt" tégy, hogy ha apukáddal mégy valahova, próbálj olyat választani a ruhatáradból, amiben még jól érzed magad, de azért nem a legrikítóbb. Így látja, hogy azért őhozzá is próbálsz alkalmazkodni.


És szerintem jót tenne,ha elmondanád,hogy volt már barátnőd, és mostanában ez a fajta megjelenés divat,és több hasonló korú lánynak tetszik.

2010. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
SZ*R VAGY! férfinak születtél, fogadd el, és viselkedj annak módjára! Grrrrr......!!
2010. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%
Apukád tipikusan korlátolt szülő, aki nem képes felfogni, hogy a gyereke csak azért nem lesz az ő miniatűr mása, csak mert az ő vére folyik benne. Természetesen ott vannak a generációs ellentétek is meg minden... hát... sztem mképpen próbáljatok meg beszélgetni, ha eddig nem tetted, és mondd meg neki, hogy nagyon bánt, hogy apád létére képtelen elfogadni téged úgy, ahogy te vagy. Ha meg továbbra is ilyen ellenséges, akkor tegyél rá magasról, hogy mit gondol rólad.
2010. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele beszélni, mondtam neki h ha ez alapján ítél meg és nem az alapján h miennek ismer az elég gáz... erre meg ő azt mondta h h az egy dolog h ő ismer de az ismerősei attól még hülyének néznek ha látnak az utcán. És am leszarom mit gondolnak rólam de ő nem...
2010. aug. 17. 18:20
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Ne, nehord olyan ruhákat, amiket nem szeretsz.A véleményét elmondhatja, hiszen csak az apád nem?Az egy másik kérdés, hogy akkor se beszélnék így a saját gyerekemmel, ha tényleg meleg lenne.Nade, nem vagyunk egyformák...

Azén lányom emosként öltözött egy jó ideig.Iszonyat volt.Leültem vele, elmondtam mi a véleményem erről, és kész.Onnanstól ha akart ruhát, pármit akkor azt megbeszéltük, hogy lehet e vagy stb....

Úgy gondolom nálatok is ez lenne a normális dolog.De mivelte fiú vagy, szerintem a csalódottság mondatja ezeket vele.Gondolom azt érzi, hogy van egy fia, és mégse.....

2010. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!