Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg anyámmal,...

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy nekem fontos a mell és orrplasztika?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen költöztem el, mivel messze, egy másik városban kaptam munkát, meg már amúgy is szerettem volna külön élni. Önálló keresetből fedezném (részletekben) a két műtétet. Nekem ez nagyon fontos, mert nem érzem így jól magam a bőrömben. Anyukám szerint ez a legnagyobb baromság a világon és nagyon kiakadt, hogy ennyi pénzt ilyen hülyeségre költök, ahelyett, hogy félretenném. Azt mondta, hogyha megcsináltatom, ne is keressem és nem fogok semmi pénzt kapni, ha eladja a nagy házát.

A pénze amúgy nem különösebben érdekel, inkább az, hogy szeretnék békességben élni és nem a családi vitákon görcsölni.


2013. okt. 20. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Bolondságnak tartom én is, ráadásul a műmell messziről látszik, nekem ez taszító egy nőben.

Másrészt viszont ez egyetlen vélemény, szüleid szerintem megbékélnek majd.

Ha pedig annyira buták, hogy emiatt képesek nem beszélni a lányukkal, aki attól még, hogy nagyobb dudái lettek ugyanaz az ember mint eddig, akkor meg is érdemlik...

2013. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Azért az durva lenne, ha csak mert elvégeztettél magadon egy általuk nem helyeselt műtétet már nem is beszélne veled, meg kitagadna. Szerintem csak ezzel akar elriasztani a műtéttől. Figyelj ha alaposan meggondoltad ezt a dolgot és mindenképpen akarod, akkor csináltasd meg. A te életed, a te tested. Anyukádnak meg csak lesz annyi esze, hogy emiatt nem veszíti el a lányát.
2013. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

az orral még talán egyet is értek, mert nagyon zavaró tud lenni, ha valakinek egyenetlen, nem esztétikus az orra egy törés, vagy épp a genetika miatt.

a mellműtét nem létkérdés, nekem sincsenek dinnyéim, sőt, az alkatomhoz képest kifejezetten kicsik a cicijeim, mégsem siránkozom miatta, és főleg nem költöm el rá egy autó árát.

2013. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Mindenkinek más az, ami zavaró. Van aki egy nagyobb orral karakteresnek érzi magát és esze ágában sincs megműteni. Ilyen is van. Van aki pedig egyből rohan a plasztikai sebészhez.

Az pedig meg sem fordult meg a kis fejecskédben, hogy nem a méret a gond, hanem elsősorban a formája?! Mert tudod ilyen is létezik. Vagy olyan, akinek 0 melle van és olyan a mellkasa, mint egy férfinek.

Mielőtt megszólalsz vagy írsz valamit, kicsit gondolkodj el ezeken.

2013. okt. 20. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltasd meg a műtéteket,ha te ettől érzed magad jobban.Utána sokkal magabiztosabb és boldogabb leszel,ezt látni fogja rajtad és máris nem ablakon kidobott pénznek tekinti.
2013. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, kár volt elmondani neki. Az orrplasztika olyan, hogy kívülállónak általában fel se tűnik (legalábbis nem egyszer jártam úgy, hogy ismerős mutatta az "új orrát", és nem tudtam véleményt mondani róla, mert gőzöm sincs, hogy nézett ki eredetileg, soha nem figyeltem), a mellplasztikára meg rá lehet fogni, hogy jó melltartót hordasz. És ennyi, nincs vita :)
2013. okt. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen légy körültekintő az orvosválasztásnál!


Ezeket a netes hirdetéseket felejtsd el, kontárok pénzelik!

2013. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brekka28 válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem két lehetséges út áll előtted a kérdéseddel kapcsolatban. Egyik, hogy megpróbálkozol egy tartalmas beszélgetéssel édesanyáddal, melyben kifejted, mennyire fontos lépés ez neked, mivel nem érzed jól magad, szeretnéd ha melletted állna, nem kis dologról van szó, hanem egy "átalakulásról". Bizonyára más értékrenddel rendelkezik, de ha gyermeke boldogságáról és egészséges lelkivilágáról van szó igyekszik majd nyitottabb lenni.

Másik eshetőség, hogy sajnos nem lesz nyitott:( Ez esetben el kell fogadnod, hogy nem tud ezzel a dologgal megbirkózni. Idővel el fogja fogadni, ha nem, és egy ilyen dolog miatt így megromlik a kapcsolat az elgondolkodtató... Önálló emberi lény vagy, saját igényekkel, véleménnyel. Természetesen tedd azt, amitől úgy érzed, boldogabb életet élhetsz, mindaddig míg ez senki kárára nem megy. Mivel ebben az esetben erről szó sincs, ráadásul saját keresetedből azt csinálsz amit akarsz. Remélem tudtam bármit is segíteni.

2013. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!