Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtehetem? Vagy bunkóság...

Megtehetem? Vagy bunkóság lenne? Fontos!

Figyelt kérdés
Ma vonattal kell utaznom, de már egyik szülôm sincs itthon, és kell rá pár száz forint a jegyre. Apukám unokatesója egy házzal lakik odébb, bunkóság lenne kérnem?
2013. szept. 24. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha biztos vagy abban, hogy a szüleid megadják neki, akkor kérhetsz kölcsön, egyébként csak akkor, ha ilyen esetben is ki tudod neki rövid idön belül fizetni. Ha CSAK kölcsönbe kell, akkor nem gond, ha "ajándékba" akarod, akkor viszont igen.
2013. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Nem, nem bunkóság, de nincsen annyi zsebpénzed, vagy bankkártyád?

Mennyi idős vagy?

Legközelebb gondolkodj előre, kérj előző nap!


(Nekem 14 éves koromtól van számlám, sosem költöttem arról, de vésztartaléknak volt)

2013. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne bunkóság? Ha jó viszonyban vagytok és este megadod, akkor nyugodtan kérj.
2013. szept. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Szüleidnél nincs telefon, amin apudat felhívhatod, hogy Ő szóljon oda unokatesójának, hogy adjon neked pénzt? Ez lenne talán a legcélravezetőbb.
2013. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Ha anyukád vagy apukád odatud szólni neki, hogy legyen szíves adjon neked kölcsön és ha hazaérnek átviszik és megadják. Ha nem megoldható így, akkor szerintem nyugodtan menj át hozzá te és kérjél.
2013. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem véletlen, hogy nem kértél tőlük előre...talán el sem engednének oda, ahova akarsz menni...
2013. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a legtisztább, ha felhívod apukádat, hogy szóljon oda az unokatesójának, hogy tudna-e neked kölcsönadni pár száz forintot.
2013. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!