Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Nagyon...

Mit csináljak most? Nagyon fontos, a testvérem nem normális.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok a húgom 1 évvel fiatalabb nálam. Régen őt nagyon sokan bántották, mert kövér, szemüveges és fogszabályzós lány volt. De lefogyott, nincs szemüveges és fogszabilya se. Nagyon szép lány lett. De szerintem elment az esze. Verekedésbe keveredett mert egy szerencsétlen lányt bántottak és megvédte. Régen inkább kihagyta volna a verekedéseket, nem segített volna. Sokszor észre veszem, hogy verseket olvas, pedig régen utálta őket. Meg azon gondolkodik, hogy a világot hogy lehetne megváltoztatni, hogy ne bántsák egymást az emberek, ne legyen szenvedés meg hasonlóak. Multkor mi ketten egy zsidós filmet néztünk és kiakadt az egészen, kirohant sírni, hogy hogy lehettek ilyen emberek. Teljesen a helyzetükbe képzeli állandóan magát. Olyanokon is szokott gondolkodni, hogy miért élünk, meg hogy ha ilyen sokan szenvednek a világon akkor miért élnek azok, azért hogy szenvedjenek. Meg szokott szomorú verseket írni, kimegy órákra a parkba és egy padon ül. Amikor meg megjön arról beszél, hogy milyen szép az ősz meg a csókák vagy a varjak hangja. A jövőjéről is szokott beszélni, hogy Afrikában szeretne a szegény családoknak segíteni, a másik pillanatban hogy ő egy senki se. Ez normális?
2013. okt. 13. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy normális, a hugodban sok szeretet van, sajnos sok igazság van abban,amiket mond.
2013. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Csak megváltozott! és a jó irányba!!! szerintem nagyon jo testvéred van ha ilyeneken gondolkozik hogy segit másoknak/on. :) legyél büszke rá! nagyon ritkák az ilyen emberek :) és ez teljesen normális! mindenkinek ilyennek keĺlene lennie :)
2013. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos fokig normális, de kicsit kezd átesni a ló túloldalára.
2013. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a hugod csak emberséges. Én is szoktam segíteni a rászorulókon.
2013. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi velem is előfordul a versíráson kívül, pedig már nem vagyok 20 éves.
2013. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez kamu? Örülnöd kéne, hogy ilyen aranyos testvéred van.
2013. okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak érzékeny de normális.Biztos mãsképp látja a dolgokat az,akit a külseje miatt képesek voltak mások bántani.Érzékenyebbé válik mások szenvedésére,jobban megérti azt.
2013. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak féltem nagyon, mert azt gondolja magáról hogy egy nem normális, meg azzal is bántottak még engem is hogy mi németek vagyunk, és amikor vettük Hitlert meg az ilyeneket akkor hogy tud egy német ezen szomorkodni, hogy a zsidokkal mit csináltak, remélem értitek
2013. okt. 13. 10:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A húgod teljesen normális, az a fura, hogy szerinted ezzel baj van...
2013. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baja, pont ellenkezőleg. Magára talált. Szerintem ez tök jó. Akkor lenne baj, ha drogozna, meg fel akarná vágni az ereit. A húgod egy ritka normális ember lehet, bárcsak több ilyen lenne.
2013. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!