Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ismét visszah...

Mit tegyek, hogy ismét visszahódítsam a férjem?

Figyelt kérdés
Már négy hónapja szültem, anyósomékkal lakunk. A házaséletünk csak akkor müködött, ha elmentünk hazulról. Annyit haladtunk, hogy a férjem elhatározta, hogy építeni fogunk külön, de addig? En nem bírom tovább.
2009. nov. 12. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos akkor csak az albérlet marad. Ha valamennyit félre tudtok tenni, akkor megéri inkább kicsit szűkösebben élni egy darabig, mint hogy rámenjen a házasságotok. Nincs esetleg egy barátnak lakása, ami olcsóbban kiadna nektek. Esetleg a te szüleid?
2009. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyetek ki egy alberleti lakast, probaljatok meg ott. Aztan majd meglatjatok, hogyan boldogultok, boldogok vagytok-e igazan. Akkor tudni fogjatok, hogy tenyleg anyos-e csak a gond?!

Csak akkor kezdjetek el epitkezni, ha nagyon jol alltok anyagilag.

Vagy vegyetek fel kicsi hitelt, es vegyetek egy lakast.

Beszelj a ferjeddel, magyarazd el neki, hogy mar nem anyukaja, hanem te es a pici vagytok a csaladja, veletek kell elnie, nem anyukajaval.

De ha epitkezni akartok, akkor gondolom jol alltok anyagilag, akkor miert laktok eleve anyosodnal??? Vagy az egesz epitkezes hitelbol lenne?

Inkabb egy szobas lakasba koltozzetek, mint hogy boldogtalanul anyosnal eljetek.

2009. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hétvégén küldd el anyósodékat egy-két órára sétálni a gyerekkel. :)
2009. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez a szitu :(... hmmm Szerintem egy esélyünk maradt, megpróbálni nem besavanyodott, féltékeny, kócos, "szürke mackóalsós" trampli anyukák lenni!

Nagyon-nagyon nehéz, de leírom, hogy már hol tartok (végső elkeseredésemben):

Új frizu, próbálok 3 naponta hajat mosni, lefogytam, szőrtelenítek, képzeld, kilakkoztam a körmöm :), kiszedtem a szemöldököm... :) , vettem fel valami normálisabb ruhát... Igyekszem, de elég kevés sikerrel... Nem adom fel, úgy vagyok vele, hogy ha van időm itt ülni a gép előtt, akkor van időm magamra is. És ha magamra van időm, akkor van a férjemre is! Csak venné már észre :)

Az anyóstól való elköltözés lesz a végleges jó megoldás!!!

2009. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Valoszinu ugyes noi praktikakkal kell eloalljak. Legyen mindig finom vacsi es en se legyek mosogatorongy:)Sajna sok penzunk nincs, de talan hitellel, meg munkaval....telek az lenne a szomszedba. Mas helysegbe koltozni nem tudunk mert a ferjem a polgarmester, s itt /Romania/ kell lakni-ez a torveny.

Olyan elkeseredett tudok lenni.

Na de csajok, fel a fejet, ki a mellet, s aki nem mer az nem nyer! (most magamat is biztatom)

2009. nov. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!