Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti égőnek tartjátok szüleitike...

Ti égőnek tartjátok szüleitiket/nagyszüleitiket? Ha pl. : értetek mennek?

Figyelt kérdés
Nem értem hova fajult már ez a világ h valaki a saját családját egőnek tartha vagy ezt csak én látom így? Én vagyok a hülye ?

2013. okt. 22. 16:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én nem tartom gáznak, sőt úgy vagyok vele, hogy nyugodtan. Mivel az élet kiszámíthatatlan sajnos.
2013. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azokat, akik égőnek tartják a nagyszüleiket mindig is meg tudtam volna fojtani.. De szeretnék én legalább egy égő nagyszülőt, aki köt nekem valami ritka béna pulcsit hozzá illő zoknival, traktál a sütijeivel,a régi sztorijaival, és a problémáival.. Nekem soha nem voltak nagyszüleim, sőt, anyámon, anyámon, és tesómon kívül semmilyen rokonom nem volt soha. Anyám minden nap jött értem, és hazavitt suliból, szerintem nem égő. Sőt együtt járunk mindig vásárolgatni, meg mindenfelé.
2013. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!