Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki, hogy nem...

Szerintetek is ciki, hogy nem akarok férjhez menni?

Figyelt kérdés

A társadalom rossz szemmel néz azokra a párokra akik csak élettársi kapcsolatban élnek. Én sem szeretnék férjhez menni, nekem tökéletesen megfelel az élettársi kapcsolat is.

Mi a véleményetek?


2013. okt. 27. 18:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem, nem ciki



Nekem furcsa, vagyis nem értem, hogy embereknek mi az ellenérzése a házassággal kapcsolatban, mert eddig nem hallottam olyan érvet, ami megállta volna a helyét.


DE: ki vagyok én, hogy akárki érvelgessen nekem? :)


és itt a lényeg.


Mindenki úgy éli az életét, ahogy neki megfelel, vagy mondjam úgy, hogy nekik megfelel.

Te így szeretnéd.

Tartsa mindenki tiszteletben, mint ahogyan azt is, ki hány gyereket akar.... vagy szeretem-e a tökfőzeléket:P


NEM, NEM CIKI


ne másoknak akarjunk élni, megfelelni, hanem csakis magunknak


26/N

2013. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

10-nek



én férjnél vagyok egyébként és mégis a páromként mutatjuk be a másikat... az ciki?


11-es

2013. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%

2012-ben, 32 ezer esküvőre 28 ezer válás jutott!

Miről beszélünk?

2013. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagyok

Kedves #12, így kezdtem a kommentemet: "engem zavarna..."

Engem! Érted?

2013. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%
utolsó, félelmetesen primitív vagy. mint az állatok, gratulálok.
2013. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%
vagyis nem az utolsó hanem a 10-es, csak nem töltött be ez a szar rendesen.
2013. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem gúnyolódásból írtam,

csak szerintem a "párom" szó jobban kifejezi az ami vagyok neki, mint a feleség, vagy ami ő nekem, mint a férj... Arra utaltam, hogy SZERINTEM nem ez mondja meg, hogy milyen egy kapcsolat...

11-12

2013. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

#10 "Ha egy nő az ellenkezőjét állítja, az csak vigasztalja magát, mert a párja nem akarja elvenni. Ezek hazudják azt, hogy nem is akarnak férjhez menni." - most őszintén, nem halál nevetséges az önhittség azon szintje, amikor valaki azt képzeli magáról, hogy jobban tudja, hogy az a másik ember mit és miért tesz vagy gondol, mint az illető maga?


Kérdező, semmi ciki nincs benne, mi 16 éve élünk élettársi kapcsolatban, mert ez nekünk így jó, és kész. És soha nem tapasztaltam, hogy a társdalom "rossz szemmel nézné", az nem a társadalom értékítélete, nem mérce, hogy néhányan imádnak a más életével foglalkozni a sajátjuk helyett... ezek ha nem a házasság okán szólnának be, akkor azért mert miért idősebb a párod ha idősebb, miért fiatalabb ha fiatalabb, miért van gyereked ha van, miért nincs ha nincs, miért van rajtad sapka vagy miért nincs... ebben sajnos nincs választásunk, a társadalomban létezés kellemetlen mellékhatása, hogy az ember nem tudja teljesen kiküszöbölni a beszólogató bunkókat a mindennapjaiból...

2013. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi megkeseredett vénlány vigasztalja itt egymást... :)
2013. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

13 .!


Viszont arról semmi adat, hogy hány élettársi kapcsolat megy szét (estetleg úgy, hogy már gyerek is van)...

Tehát szerintem ezek a statisztikák semmit mondóak.



Elnézést az off miatt.

2013. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!