Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ebben a helyzet...

Mit kell tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Úgy látszik tényleg naív vagyok. Párommal 5 éve vagyunk együtt és 2 éve élünk együtt. De tulajdonképpen mindig is önző volt és mindig minden úgy történt ahogy ő akarta.

Már egy fél éve kezdődött, hogy mindenbe bele kötött, semmi nem tetszett rajtam neki. Felszedtem 3 kg....állandóan ducinak hívott, nagy a segged stb.

Az önbizalmamat teljesen leépítette, hiába mondtam mindenki (inkább pasik) az edzőterembe, hogy nagyon is jól nézek ki én senkinek nem hittem. Csak a páromnak akartam tetszeni, csak neki megfelelni.

EGyre több külön programot szervezett magának, én pedig találjam fel magam címszó alatt...

Elegem lett, elköltöztem vissza könyörgött, hgoy szeret megváltozik..meg is változott talán úgy 2 hétre...

És most pedig lebukott, pontosabban nem ismeri be...pedig egyértelmű bizonyítékaim vannak...hogy megcsal. (Valószínű hónapok óta)

Azóta nem jött haza, én elköltöztem barátnőmhöz..hagytam neki egy cetlit, hogy elmentem!

Azóta egyszer hívott, nem vettem fel neki...többet nem is próbálkozott!

A kérdés, hogy hozzam el az összes cuccomat, szóljak hogy mikor mennék, nehogy más nő feküdjön az ágyamba? És ezt már meg se akarja velem beszélni? Azt se tudom meg, hogy mit rontottam el?

Így akar lezárni egy 5 éves kapcsolatot, hogy személyesen még csak nem is beszél velem??? Milyen emberrel éltem én együtt évekig.

(Egyébként jött egy füles miszerint egy 20 éves, szőke vékony pláza cica lánnyal ismerkedik)

Ez még kellett az önbizalmamnak!

Adjatok tanácsot.

Én/Nő 27

Ő/Férfi 33


2013. okt. 28. 00:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül lépj.
2013. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Csomagolj, és irány haza!

Előtted az élet. :)

2013. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Ezek után még mit akarsz megbeszélni vele??? Hívd fel holnap, mondd meg neki, hogy mész a cuccaidért(azt úgyis tudod, mikor dolgozik, nem?) összepakolsz és egy szó nélkül eljössz...Azt rontottad el, hogy nem a megfelelő embert választottad...Az ilyen egy patkány, egy akadály csak az életedben, kb annyit bánkódj miatta, amennyire ő becsült téged, szóval holnap már neki is állhatsz ismerkedni:)(ez persze túlzás, de gondold el, milyen ember az, aki képes 5 évet így, ennyire egyszerűen elcserélni egy 20 éves iq light p*csára?)Nem ismerlek, de ennél értékesebb embernek érezlek az írásod alapján! Majd megbánja még ez a macskajancsi, hogy elszalasztott téged :) De addigra már remélem leszel annyira erős, hogy ne fogadd vissza. Kapott lehetőséget, nem élt vele, kapott még egyet, az se volt jó, meg merte tenni azt veled, hogy 3 kiló miatt nekilát lerombolni az önbizalmad...ezek után van még kérdés?
2013. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami veled történt.


Szólj neki, mielőtt mész.

3 kg-tól senki nem lesz duci.


20 éves, szőke vékony:

- te sem vagy idős

- szőke bárki lehet egy 1 óra alatt

- vékony? ízlések és pofonok.


Nem hinném, hogy túl hosszú lesz a kapcsolata ezzel lánnyal, de nehogy mégegyszer visszafogadd!

2013. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem fogadom vissza.

De nekem mostanában biztos, hogy nem lesz új kapcsolatom! 2 komoly kapcsolatom volt előtt, úgy éreztem ő az igazi...az összeköltözés egy álomként fogtam fel és keserű lett a felismerés, nagyon is keserű!

Persze, hogy tudom mikor dolgozik..akkor fogok menni amikor dolgozik, de szóljak előtte vagy sem?

2013. okt. 28. 00:59
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szólj előtte, és legyen ott, nehogy a végén kitalálja, hogy elvittél valamit, ami az övé.


"mindig is önző volt "

Ez nem kifejezetten a nagy Ő jellemzője.

2013. okt. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

" És ezt már meg se akarja velem beszélni? Azt se tudom meg, hogy mit rontottam el?

Így akar lezárni egy 5 éves kapcsolatot, hogy személyesen még csak nem is beszél velem??? Milyen emberrel éltem én együtt évekig."


Az én exem is ezt a magatartást csinálja!

VAN mit megbeszélnünk, jogom van tudni, mi történt, és milyen helyzetben voltam őáltala, és ő meg egyáltalán nem mond semmit, nem is szakított még SMS-ben sem.

Megőrülök, hogy nem tudom az igazat! Legalább!

2013. okt. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Én direkt keresném a találkozást a másik lánnyal, vele talán lehet egyeztetni az infókat, amiket tudnod kell!
2013. okt. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, és azzal mire menne, hogy találkozik a másik csajjal...Szólj neki, hogy mész, lehetőleg hívj el valakit magaddal, hogy ne kelljen egyedül menni. Utána felé se nézz, hagyd a fenébe! Miért aláznád meg magad?? Elmondjam az okot, hogy miért így szakítanak bizonyos pasik? Mert gerinctelenek és gyávák, nem merik a szemedbe mondani, hogy ennyi volt...Felesleges ezen túráztatni magatokat, tudom, hogy pokoli, de menni kell tovább, nem kell törődni semmilyen másik nővel, de ezekkel ez idióta "férfiakkal" sem...

3. válaszoló, akinek 4 hasonszőrű patkány után jutott a herceg végre valahára :) <3

2013. okt. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
9: Leírtam, mire menne vele: megtudná az igazat legalább. Most csak találgat.
2013. okt. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!