Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ebben a helyzet...

Mit kell tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Úgy látszik tényleg naív vagyok. Párommal 5 éve vagyunk együtt és 2 éve élünk együtt. De tulajdonképpen mindig is önző volt és mindig minden úgy történt ahogy ő akarta.

Már egy fél éve kezdődött, hogy mindenbe bele kötött, semmi nem tetszett rajtam neki. Felszedtem 3 kg....állandóan ducinak hívott, nagy a segged stb.

Az önbizalmamat teljesen leépítette, hiába mondtam mindenki (inkább pasik) az edzőterembe, hogy nagyon is jól nézek ki én senkinek nem hittem. Csak a páromnak akartam tetszeni, csak neki megfelelni.

EGyre több külön programot szervezett magának, én pedig találjam fel magam címszó alatt...

Elegem lett, elköltöztem vissza könyörgött, hgoy szeret megváltozik..meg is változott talán úgy 2 hétre...

És most pedig lebukott, pontosabban nem ismeri be...pedig egyértelmű bizonyítékaim vannak...hogy megcsal. (Valószínű hónapok óta)

Azóta nem jött haza, én elköltöztem barátnőmhöz..hagytam neki egy cetlit, hogy elmentem!

Azóta egyszer hívott, nem vettem fel neki...többet nem is próbálkozott!

A kérdés, hogy hozzam el az összes cuccomat, szóljak hogy mikor mennék, nehogy más nő feküdjön az ágyamba? És ezt már meg se akarja velem beszélni? Azt se tudom meg, hogy mit rontottam el?

Így akar lezárni egy 5 éves kapcsolatot, hogy személyesen még csak nem is beszél velem??? Milyen emberrel éltem én együtt évekig.

(Egyébként jött egy füles miszerint egy 20 éves, szőke vékony pláza cica lánnyal ismerkedik)

Ez még kellett az önbizalmamnak!

Adjatok tanácsot.

Én/Nő 27

Ő/Férfi 33


2013. okt. 28. 00:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

9: Ez is csak FELTÉTELEZÉS, hogy miért viselkedik így, az embernek meg bizonyosság kell. Hovatovább tartozik vele a másik. Amíg nincs szembemondás, addig olyan érzés, mintha meglopott volna a másik, és szükség van a jóvátételre tőle.

Én még soha nem tudtam magam túltenni ilyesmin. LEZÁRATLAN az ilyen kapcsolat, és várod a fiútól a magyarázatot, 30, 130 év múlva is.

2013. okt. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9: Az enyémnél ráadásul nem is stimmel ez a magyarázat, ugyanis világéletében arról panaszkodott, hogy TŐLE lépnek le így nők, és milyen érthetetlen ez a számára, és mennyire nem tudja elfogadni!
2013. okt. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj inkább, hogy megszabadultál tőle.
2013. okt. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit megbeszéljetek, egy ganéláda!

Szólj oda, hogy mikor mész, (ne engedélyt kérj, csak szólj)és menj el a cuccaidért. Semmiképpen ne egyedül menj!

Hozd el ami a tiéd, aztán azt is felejtsd el, hogy ismered. És bármi lesz, soha ne békülj ki vele. Még előtted az élet, találsz sokkal jobbat!

És ne becsüld alá magad, 3 kg-tól senki nem lesz kövér! És ne feledd, a 20 éves is lesz 27, meg több, és mint ahogy írta előttem valaki, szőke bárki lehet félóra alatt :)

Tehát fel a fejjel, ő veszített, nem te! :))

2013. okt. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Így akar lezárni egy 5 éves kapcsolatot, hogy személyesen még csak nem is beszél velem???"-nem hiszem hogy különösebben beszélgetned kéne vele, de nem értem ezt a problémád, Te léptél le egy cetlivel a hátad mögött, és Te nem vetted fel neki a telefont.

Szerintem küldj neki egy sms-t, hogy ekkor és ekkor mész a cuccaidért, reméljük nem cserélte le a zárakat.

2013. okt. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi infóból az jön le, hogy nem volt hozzád illő ez a pasi. Aki ennyit agonizál 3 kg-os hízáson az nem hogy nem szeret, de még talán a normális ember kategóriába se fér bele. Hagyd a fenébe, legyen csak a fiatalabb csajjal, neki talán még pár évig be tudja majd adni a dumáját. Aztán azt is lecseréli majd egy újabb 20 évesre, mert csak azokat tudja majd beetetni.

Menj el a cuccaidért amikor nincs otthon, ne is foglalkozz vele többet, hiszen arra sem méltatott, hogy utánad menjen amikor elmentél. Leszámítva azt az egy hívást. Hogy bele nem szakadt...

2013. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vagy küldd el egy barátnődet a cuccaidért.
2013. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

9es vagyok...

Persze, arany ember az olyan, aki lelép mindenféle magyarázat nélkül...Jobb az, hogy rágódsz évekig ilyen dolgokon, és emészted magad, nem tudod lezárni, nem tudsz továbblépni? Vagy elkönyveled s***ggfejnek, már bocsi a szóhasználatért, de szerintem ez fejezi ki legjobban az ilyen pasit, és megkeresed azt, akit tényleg megérdemelsz, akinek van gerince, és aki nem teszi meg azt veled, mint pl a kérdező pasija, hogy 3 kiló miatt ilyen patáliát csap, illetve megcsalja egy 20 éves Barbiebabával...Van aki idióta, és egy darab könnycseppet se érdemel, vagy elfogadjátok, vagy nem...Én is csináltam ezt, amit ti, hogy kerestem az okokat, túlkombináltam, de semmi értelme, mert sokszor nincs más ok, csak annyi, hogy gerinctelen idióta és kész :)

2013. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy szemtől szemben az igazat mondaná, mikor még telefonban sem meri?
2013. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18: Ez viszont azért nem lehet igaz, mert valamiért kiválasztottuk őket, mégpedig az alapján, hogy amit megéltünk velük, az a leggyengédebb, legárnyaltabb érzelmek játéka volt.

Emellett nem fér meg egyazon személyiségben a gerinctelenség.

Itt valami más van.

2013. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!