Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölte vajon a feleségé...

Miért törölte vajon a feleségével közös képüket a férj?

Figyelt kérdés

Röviden a történet.

Nem vagyok rá büszke, de évekig szeretője voltam egy nős férfinek. Totál belezúgtam, nagyon beleszerettem. Mai napig nem tudtam elfelejteni pedig már jó ideje "szakítottam" Vele. Én fejeztem be Vele, mert éreztem meg mondta is, h Ő is kezd érezni irántam valamit, aminek nagyon örültem volna az esetben, ha nem lett volna nős. Így viszont nem, mert nem akartam elszakítani a feleségétől, Családjától, mert voltak pici gyerekei is. Nem akartam fájdalmat okozni a családjának. Iszonyú nehéz volt, de befejeztem Vele. Néha töltött fel a családjáról képeket az egyik közösségi oldalra, ahol néha-néha megnéztem a képeit. De ő is szólt általában, ha rakott fel képeket, h megnézhessem, mert tudta, h néha jól esik látni pl. a gyerekeit, nagyon édesek voltak :) Úgy tudta, h csak akkor nézem meg a képeit, amikor előtte rákérdezek, h megnézhetem e. De volt, amikor kérdezés nélkül nézegettem meg, így volt ez legutóbb is. Megnéztem a képeit, mert ígérte, h rak fel képeket a családi kirándulásukról és kíváncsi voltam, h rakott e fel...megnéztem. Rakott fel, még magáról és a feleségéről is rakott fel közös képet pedig kettőjükről nem szokott, de most rakott és olyan kép volt, ahol a felesége odabújt hozzá Ő meg puszilta a felesége arcát. Aznap nem szólt, h rakott fel képet. Pont aznap mondtam neki, h be kellene ezt fejeznünk, nem okés ez így, nem akarom megbántani a feleségét. Kérdeztem, h megnézhetem e még utoljára a képeit? Igaz már megnéztem akkor, de szerettem volna, ha tudja, h szeretném még megnézni utoljára. Mondta, h 1 pillanat mindjárt megnézhetem. Szólt, h okés, nézhetem és már nem volt ott a közös kép a feleségével, leszedte azt a képet, ahol öleli meg puszilja a feleségét. Vajon miért? Tudom, h már vége, befejeztem Vele mégis vmiért foglalkoztat, h miért nem engedte meg vajon, h lássam őket azon a képen? Miért kellett leszednie? Miért nem láthattam őket úgy összebújva, puszilkózva együtt? Nem fér a fejemben, nem értem miért kellett leszednie direkt miattam. Szerintetek vajon miért?

Lényegtelen kis semmi dolog, nem is lényeges, de nem értem miért csinálta és kíváncsi lennék Ti mit tippeltek miért csinálhatta?

Kérlek kíméljetek azoktól a válaszoktól, h szemét meg k..va vok meg ilyesmi. Tudom, h szemét volam, de nem voltatok az én helyzetemben, ne ítélkezzetek, kérlek! Köszönöm.


2013. okt. 29. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Talán feltámadt benne a lelkiismeret. Nem akarta kitenni annak a feleségét, hogy a szerető nézegesse...Már az is gusztustalan, hogy a gyerekeiben gyönyörködsz.
2013. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
mert nem akarta, hogy fájjanak azok a képek
2013. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen az őszinte és gyors választ!

Igen, én is gondoltam már erre. Lehet, h tényleg így van.

Köszönöm szépen még egyszer a válaszod!

2013. okt. 29. 16:18
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Mivel azt írtad, hogy ő is kezdett érezni irántad valamit, egyértelmű, hogy azért szedte le, mert nem akart megbántani, hisz tudta, hogy így is fájdalmat okozott neked.
2013. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ a 2. válaszolónak is!

És külön köszönöm, h nem kezdtetek el le büdös k...vázni és hasonlók!! Köszönöm!!

2013. okt. 29. 16:19
 6/21 anonim ***** válasza:
AHogy írják
2013. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz! :) És tényleg külön köszönet, hogy nem kezdtetek el arról írni, h milyen szemét dolog nős férfivel lenni stb. Köszönöm szépen! :) kedvesek vagytok!
2013. okt. 29. 16:28
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy valószínűleg nem akarta, hogy fájjanak azok a képek.

Egyébként meg szerintem jól döntöttél, hogy szakítottál.

2013. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális választ Neked is utolsó! :)

Igen az eszem szerint tudom, h jól döntöttem a szívem viszont még mindig majd megszakad :( de továbblépek, muszáj :(

Szép estét kívánok Nektek! :)

2013. okt. 29. 16:42
 10/21 anonim válasza:

Szia!

biztos nagyon nehéz lehetett így döntened de jól tetted! kevés olyan nö van aki ezt abbahagyja, a legtöbben még küzdenek is a családapárt!

mielöbbi sikeres felejtést :)

2013. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!