Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már biztos jele a megcsalás...

Ez már biztos jele a megcsalásnak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyok házas, van két lányunk.


A munkája miatt sok emberrel van napi szinten kapcsolatban, köztük egy 20 éves lánnyal is. Már találkoztam vele, beszéltem vele egyszer. Az iskolája környékén gyakran van dolgom, sokszor megesik, hogy velem szemben megy el, de nem ismer meg.


A férjem nem rég jött haza. Annyit mondott, hogy elment egy faluba alkatrészért. Többet nem mondott és lefeküdt aludni. Èszrevettem, hogy egy idegen telefont tett le az előszobában. Megnéztem és a fent emlìtett lányé! Sokkot kaptam egy pillanatra! Tudom, nem szép dolog, de alaposabban szétnéztem a telefonban. A lány valakinek írta, hogy 'megfogadtam, hogy nem ülök be ... mellé az autóba' (a férjem nevét írta), mire azt a választ kapta, hogy 'már megint vele vagy?'


Mit csináljak? Korábban már csinált hasonlót ezzel a lánnyal! Megcsalt?


34N



2013. okt. 25. 23:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon úgy néz ki.
2013. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
98%
:( sajnálom de ez elég egyértelmű.
2013. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
96%
Kezdetnek vágd a fejéhez a telefont. Az majd elindítja a beszélgetést.
2013. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
98%

Nekem úgy jön le,hogy igen!Bocsi!

De miért van nála a kiscsaj telója?Már gondolom alszanak a lúrkók...hát leülnék mellé most az ágyra és megbökném a vállát!Szerintem eljött az ideje hogy megbeszéljünk valamit kijelentéssel!

2013. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
94%

Há' jó hülye ha letette az előszobába, már bocsánat.


Egyébként lehet,hogy csak hazavitte a lányt, annak kiesett a telefonja, a férjed hazahozta, gondolván majd másnap odaadja neki, a beszélgetésben pedig egy másik a férjedével azonos nevű fickóról van szó.


De persze az is lehet,hogy Hitler valójában szerette a zsidókat.

2013. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem pont, hogy nem. Nincs akkora idióta, aki miután felvett egy csajt a kocsijába és megkaffantotta, majd a csaj otthagyja a telefonját a kocsiban az beviszi a lakásba a csaj telefonját, majd úgy, ahogy van KITESZI AZ ELŐSZOBÁBAN AZ ASZTALRA, had lássa az asszony....


Én sem szoktam otthon beszámolni arról, ha út közben egy ismerőst meglátok a buszmegállóban és ha útba esik elviszem egy darabon.

2013. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim válasza:
28%
Kedves kérdező! Gondolja át a házasságuk minőségét és megtalálja a választ a kérdésére. Milyen fokú férjével az intimitás? Remélem, nem csak itt olvassa a jó reggelt puszikat, ölelkezéseket, kéz a kézben sétákat. Viszont, ha már a reggeli köszönés is hiányzik, és a fizikai kontaktus kimerül a havi 2 érzelemmentes, rideg, "szexben", akkor van oka gyanakodni, de nem a lányra, hanem a házasság hitelességére. Egymással vagy egymás mellett élni.
2013. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
68%
5-6 -tal egyetértek! nyugi
2013. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Nagyon ki vagyok akadva! Most láttam, hogy több SMS-t küldtek már egymásnak és pár napja találkoztak is! Láttam a híváslistában, hogy a férjem nem egyszer hívta.
2013. okt. 25. 23:19
 10/50 anonim ***** válasza:
90%

Ja! A férj is kb.ilyen dumával fogja leoltani az asszonyt!Jaj szivem,hát gondolod h ha van hozzá közöm akkor kiteszem a telefont,jaj,te butus,Te!

Rakd el a telefont és várd a reakciót!ha keresi és nyugodtan megkérdezi,nem e láttad tiszta ügy,megbeswmzélitek kié,miért,hogyan!?Ha pánikol,ideges,hallgat kérdezd meg: szivem,csak nem keresel valamit?Felmutatva a telefont!Na ekkor bukta van!

2013. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!