Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy férj csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy férj csak a gyerekek miatt van már a feleségével, elhagyja? Nagyon szereti a gyerekeit (5éves 9éves. ) Létezik hogy egyszer beleun a mamár szerelem mentes kapcsolatba és kilép?

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat, köszönöm.:)
2010. febr. 20. 02:16
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem igen! Láttam ilyet a rokonságban. 18 éves korukig maradni akart a papa, de feladta. Most ügyesen megoldják, a srácok mennek minden hétvégén, egy utcányira lakik az apjuk az új családjával. Ehhez kellett egy okos, intelligens új feleség, aki tudta kezelni ezt a helyzetet.
2010. febr. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez lenne a normális, ha nincs szerelem ki kell lépni abból a kapcsolatból. És ezt nagy butaságnak tartom, hogy mindig a gyerekekre hivatkoznak, egy rossz kapcsolat a gyerekeknek is feltűnik, és szerintem még akkor kell kilépni belőle amíg emberi a viszony, nem kell megvárni a veszekedéseket, mert az a gyereknek minden csak nem jó. Szóval szerintem is elképzelhető persze, de szerintem jobb az ilyet megelőzni és még előbb lelépni.
2010. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem pedig az nem normális, hogy ha egy kapcsolatban probléma, zavar van, és ezért megromlik, akkor kilépnek belőle! Persze ez a könnyebb megoldás. Sokan inkább választják ezt, minthogy próbáljanak tenni a kapcsolatért, leüljenek beszélgetni stb

Nem szabad feladni. Mindkettőtökön múlik, hogy a megromlott kapcsolatot helyrehozhassátok!

A nagy, lángoló, rózsaszín felhőben úszó szerelem előbb-utóbb mindenképp alábbhagy, és marad a helyén egy nagyon mély szeretet (amit ugyanúgy nevezhetünk szerelmnek, ha úgy jobban tetszik).

Nagyon sokat lehet tenni azért, hogy a múló szeretet-szerelem újra fellobbanjon! A dolog ott kezdődik, hogy beszélni kell róla. Beszélgetni, hogy a másik szerint mi a baj? min kéne változtatni? közös programokat csinálni kettesben, a másik kedvébe járni...

Vannak nagyon jó könyvei pl. a Harmat Kiadónak, amik segíthetnek. Ajánlom pl.: Házaspárbajt vagy Kapcsolatklinikát.

2010. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem jobb kilépni, de ne haraggal váljatok el, hanem békességben! Mivel két gyereketek van, az egyik Hozzád, a másik az apához kerül de mindig találkozzatok.

Így a gyerekeken sem lesz veszekedés, és nem kell gyerektartáson sem vitatkozni.

De a jó kapcsolat maradjon meg!

26.L

2010. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. febr. 22. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom a kérdező a szerető :)


Én nem reménykednék benne. Amit megtett a feleséggel, szemrebbenés nélkül megteszi veled is. A másik, hogy a pasik a csillagos eget is letagadják, a feleség verzióját nem tudod.


Egy barátnőm 5 évig "járt" egy idősebb nős pasival, aki szintén "csak" a gyerekek miatt volt még otthon. Lakást is béreltek. Aztán persze nem ment el otthonról, a barátnőm végre otthagyta.

2010. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem biztos, hogy elhagyja..., mert sokan inkább élnek egy szar kapcsolatban/házasságban, mint egyedül, mert félnek!

Inkább azt választják, hogy szeretőt tartanak, akire szexuális segédeszközként tekintenek...!

Egyébként igen, meg kell próbálni helyrehozni..., de ha már nem lehet, akkor igen is tovább kell lépni, nem pedig szenvedni egy kapcsolatban...arról nem is beszélve, hogy ezt is a gyerekek sínylik meg...hiszen milyen példát látnak????

Azt látják, hogy a szüleik egy gazdasági kapcsolatban élnek, nem is szeretik egymást, megszokásból vannak együtt...és majd a gyerekek szépen lemásolják ezt a mintát...!

2010. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem a gyerekeket ne válasszátok el, hanem próbáljatok meg inkább valami rendszert kitalálni, hogy pl 1 hétig nálad, egy hétig az apánál vannak, vagy valami ilyesmi
2010. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!