Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi munka tényleg a család...

Ennyi munka tényleg a család elhanyagolásának számít?

Figyelt kérdés

Hétfőtől péntekig reggel 7-től este 6-7-ig. Nagy ritkán tovább.

Szombaton reggel 7-től délután 2-3-ig. Nagy ritkán tovább.

Vasárnap nem dolgozok.


A feleségem szerint túl sokat dolgozom és elhanyagolom őket. Ti is így látjátok a munkaidőm alapján?


2013. okt. 29. 18:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
Ha önként választod ezt így, akkor mondhatjuk elhanyagolásnak.. de nem gondolom. Gondolom így van a munkaidőd, és nem te osztod be. Nem?
2013. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
Hogy reggel mikor kezdesz, mindegy, akkor úgysem tudnátok egymással foglalkozni. A 6-7-ig kicsit talán húzós, de ha hamar hazaérsz, nem vészes. A szombat elég laza, egész délután együtt lehettek, vasárnap szabad, akkor pláne. Szerintem nem vészes ez, sőt.
2013. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
34%

Mond meg, hogy szombatonként bemehet helyetted te meg otthon maradsz a gyerekkel játszani.

Ilyen nőket az életbe nem fogok megérteni. Nem hiszem, hogy jó dolgába dolgozik mindenki szombaton vagy félnapokat.

2013. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, hogy mivel töltöd az idõdet, amikor hazamész.
2013. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
37%
A kapott pénznek azért örül, nem? Vagy elég lenne neki, ha csak egy 37000-es közmunkás fizetésed volna, de csak 6 órát lennél és hétköznap? Esetleg egy 22000-es segély, de egész nap együtt lehetbétek?
2013. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Párom is így dolgozik,csak hajnal 5-kor indul,és este 19:30 körül ér haza hétköznap,szombaton nem dolgozik.Ez nagyon sok,de a családért teszi,amiért nem tudok elég hálás lenni neki.Ha tehetné,tudom,hgy nem menne ennyit,mert beszéltünk már erről,de hát ez van.
2013. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
A ferjem is így dolgozott règen, hulla faradtan èrt haza,tènyleg nem töltött velünk èrtelmes időt, èj azt vallom van az a pènz ami nem eri meg főleg ha csalàd szèthullàsàhoz vezet. Megbeszèltük munkàt vàltott?kevesebbet hoz haza de legalàbb tölt időt a gyerekekkel es türelmesebb is. Inkàbb most eljünk nehezebben de a zyeeekort sohasem lehet bepótolni. Most 8-4ig dolgozik szombat vasàrnap szabad.
2013. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Nem, ennyi munka a család eltartásának számít!
2013. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Szerintem se sok ennyi munka, de a feleségem szerinte meg rengeteg! Egyszerűen nem értem mi ebben a sok.



"A kapott pénznek azért örül, nem? Vagy elég lenne neki, ha csak egy 37000-es közmunkás fizetésed volna, de csak 6 órát lennél és hétköznap? Esetleg egy 22000-es segély, de egész nap együtt lehetbétek?"


Ááá dehogy lenne elég neki.

Én amúgy vállalkozó vagyok. Egy építőipari kisvállalkozásom van. 6 alkalmazottan van, szóval nem nagy cég.

Egyszer mikor jött a feleségem ezzel a sokat dolgozok dumával gondoltam megviccelem, egy kicsit. Mondtam neki, hogy oké akkor változtatok. Mondom oda adom a céget a fiúknak és kérek a nettó bevétel után egy x%-ott a többit meg úgy osztják ahogy akarják és akkor itthon leszek egész nap. Erre a feleségem "őőőő, háááát, azért, őőőő, izééé, azért gondold át" :) Szóval erről meg ennyit:)

2013. okt. 29. 19:38
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, de MIKOR vagy a családdal? Mert legfeljebb aludni jársz haza, azt meg NEM lehet családi életnek nevezni.
2013. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!