Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Romlott már meg véglegesen a...

Romlott már meg véglegesen a kapcsolatotok egyes rokonaitokkal?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik unokatesómmal és az egyik nénémmel. Mindezt azért, mert valami problémájuk volt az életben és belekevertek engem is. A néném azért, mert még 40 évesen is egyedül van, az unokatesóm meg nem éppen a legjobb időszakát éli, ki akar törni abból a mélypontból, amiben van és útban vagyok neki. Mindkét rokonomat szerettem, nagyon közel álltak hozzám, de elegem van belőle, hogy folyton bántanak. Nagyon szemétül tudnak velem viselkedni. Veletek már volt ilyen? Nem én tehetek az ő problémájukról, mégis valamilyen szinten rajtam csapódik le a dolog. Soha többé nem fogok tudni megbízni bennük. Én is voltam már mélyen, de nem bántottam soha senkit, főleg nem ok nélkül. Mások miért teszik ezt?

2013. nov. 1. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen!

Nem is 1 emberrel,de nem bánom,ahogy viselkedtem velem/velünk...jobb így

2013. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 eric_one ***** válasza:
Az ember a barátait igen, de a rokonait nem válogathatja meg. Azokat csak "úgy" kapjuk, viszont ez nem jelenti azt hogy bármilyen közösséget is kell vállaljunk velük, ha arra nem méltóak. Minden kapcsolat jó működéséhez két fél szükséges, az egyoldalú kapcsolatok egy idő után felbomlanak.
2013. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Volt bizony. Kedves unokatesómmal. Pár éve nem mer a szemem elé kerülni, miután kiderült, hogy mennyi mindent hazudott össze-vissza a hátam mögött. Hiába jöttem rá, hogy valószínűleg ez valami betegség nála, mert mániákusan hazudgál mindenkinek mindent, képtelen vagyok megbocsájtani neki. Persze mint mondtam, nem mer a szemem elé kerülni, mert én szembesítettem ezekkel. Befogadtam magamhoz(nálam lakott), megismerte a barátaimat, aztán ez lett a vége. Amikor számon kértem rajta a hazugságokat még neki állt feljebb, és végig hívta az én barátaimat, hogy most miért árulták el nekem, hogy ő miket mondott, és fülem hallatára mondta azt, hogy ők miért hazudnak.

Egy probléma van csak, hogy olyan dolgokat is tudtak, amit nem hiszem, hogy nem ő mondott volna el. Végülis úgy tartja a fáma, hogy akkor jó a hazugság, ha féligazságokat tartalmaz, mert akkor teljesen hihető.


Ennyi.

2013. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha még véglegesen nem is, de jó úton halad afelé, hogy a házasságom megromoljon az imádott sógornőm és a nagyképű ura miatt. Ez az idióta azt mondta, hogy "meg se születtél, ismertem az apádat, tudom milyenek vagytok" Hát, b*szd meg, öreg vagy, mint a sz.r, nahát erről végképp nem tehetek, különben se folyjanak bele a házasságomba, inkább a sajátjukat tegyék rendbe.
2013. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
10 Látom, te még sose élted át azt, hogy milyen, amikor egy családtag a lelkedbe gázol és elárul. De inkább örülj neki, hogy nem érted, milyen ez.
2013. nov. 4. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!