Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak sokszor miért...

A férfiak sokszor miért gondolják azt, hogy a nők állandóan csak ilyen apróságok miatt veszekednek, mint a wécé ülőke?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert nem nekik kell állandóan hajtogatni a wc deszkát, és a hideg szarra ráülni. Rosszabb helyeken takarítaniuk sem kell.


Én cserélnék szívesen bármelyikkel, főleg "azokon" a napokon. Egy napot nem bírnának ki.

2013. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
De, nekünk is hajtogatni kell, mert ti meg lehajtva hagyjátok, mikor nekünk felhajtva kell. Bele is fáradunk keményen, elhiheted.
2013. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

Akkor üljél le szivecském, és a problémád megoldva. Vagy keressél egy fát, aztán nagyon férfiasan hugyozd körbe, miközben a melledet vered, hogy ez a te területed.


(Húúú b....meg)...

2013. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

De hülye vagy, szívecském, épp te hisztériázol itt, hogy micsoda probléma, hogy hajtogatnod kell a deszkát, az iróniát meg nem érted. Gondolom ennél nagyobb gondod nincs is. Pont az a házisárkány fajta lehetsz, aki a legkisebb sz*rba is beleköt, ha épp nincs mi miatt pampogni, gratulálok...


El ne késs a feminista gyűlésről, te nők gyöngye!

2013. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Tudod, tojnék én arra, ha csak ez lenne a legnagyobb baja. Inkább az bosszant, hogy szinte mindíg van valami, amit éppen rosszúl csinálok! Egész nap ásom a kertet, szerinte 2 nm-rel szarakodtam. Megcsinálom a pereputtynak a tojásos reggelit, ami egészségtelen, ráadásúl most takaríthat egész nap a konyhában, megfürdetem a gyereket, de vzes lett a fürdőszoba, meg a törülközőt sem élire hajtogatva rakom vissza, de sorolhatnám sokáig a hatalmas baklövéseket, amiket elvétek! És mind ilyen horderejű, óriási katasztrófa!
2013. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Ilyenkor szokták azt mondani, hogy ha hallgattál volna... De gondolom nem ismered, miért is ismernéd...


Maradjunk annyiban, egy kis idióta vagy drágám, és az isten mentsen meg az ilyenektől.


Aztán el ne felejts a wc mellé hugyozni 1 méterről!

2013. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

én nem veszekszem. amikor összeköltöztünk, akkor megmondtam, h vagy ülve pipikélsz életem, vagy te ganézod, vagy hívsz egy takarítónénit. :) nem érezte lelki kasztrációnak a dolgot, így még a deszkát sem kell hajtogatni. az állva hugyozási igényeit pedig kiélheti a munkahelyén, és egyéb nyilvános helyeken.


veszekedni szerencsére csak akkor szoktunk ha valami új probléma üti fel a fejét. régi ökörségeken azért nem veszekszünk újra meg újra, mert felesleges. sokkal egyszerűbb az első balhénál kompromisszumot kötni.

2013. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mi ez a sok becézgetés? Drágám, életem, pici szívem...itt mindenki megőrült?:D
2013. nov. 3. 11:17
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Kedves #6! Most játszottad el az utolsó esélyedet, hogy valaha is feleségül vegyelek. Lie down and cry, bitch!


Buta vagy mint a főd more!


Inkább vegyél egy idomított kutyát, minthogy valaha is egy kan életét keserítsd. Bár ha téged eddig olyan fatökűekkel hozott össze a sors, akik még célozni is képtelenek voltak, akkor nem csodálom, hogy a kielégítetlenség okozta frusztrációd ilyenné tett.


Azért még szeretsz? o.O

2013. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

a wc ülőke nem apróság, hanem jelentéktelen butaság


meg is indoklom:


nemem férfi

offolni fogok

a wc ülőke áll; ülő és fedő részből


a fedő rész bár nem zár hermetikusan de ha elmegy a bűzelzáró, vagy valaki fenn hagyja a p.sit, kevésbé szagos, esztétikusabb


ha az embernek hasmenése van, nem az ülőke miatt "izgul" mert az 2 másodperc, hanem, hogy lekerüljön róla a nadrág és miegyebek


a 70-80-90 éves nagymamák rápislantanak(vagy ráfoshnak) olykor az ülőkére, ennek letakarítása, pár másodperccel több időt vesz igénybe (kivétel a fosh)


véleményem: a wc ülőkeprobléma természeténél fogva értelmetlen


én mikor először találkoztam ezzel a "GONDDAl" , megvoltam győződve, hogy a fedőrészen megy a vita, de egy volt barátnőm felnyitotta a szemem mikor az ülőkéről kezdett el nyafogni...( kérdem Én:ki az a hül.e aki nem nézi meg hova ül, mibe lép, mibe veri a fejét?:D)

pl a fejemet én is ilyen kérdésbe vertem, de most kapóra jött az alkalom


de tudom, ez az évtizedek óta fennálló "probléma" megmarad...

2013. nov. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!