Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vinnétek ha újszülött...

Mit vinnétek ha újszülött babát mennétek látogatni?

Figyelt kérdés
Mindene megvan, ruha ilyesmi nem kell neki. Van ötletetek?
2013. nov. 3. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Egy nagy csokor virág a mamának, esetleg egy nagy doboz nagyon finom csoki vagy bonbon. A babának vennék egy aranyos plüssfigurát - akár megvan mindene, akár nincsen, ez biztosan jól jön ki. Ha a szülei normálisak és nem D.Tóth Kiszta-féle buta libák, akik kidobálják a gyerekeik játékait, akkor a gyerek, ha nagyobb lesz, nagyon fog örülni a figurának.
2013. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pelenka, popsitörlő. Az ilyesmire mindig szükség van és az anyukák nagyon szoktak örülni neki, mert egy időre le van a gond ezek megvásárlásáról.
2013. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Én a pelusnak örültem a legjobban.Ha anyukának viszel csokit akkor arra figyelj hogy ne ét legyen meg mogyoros vagy alkoholos mert azt szoptatás alatt nem ehet:)
2013. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen fajta és méret kell. Amúgy jó ötlet.
2013. nov. 3. 12:18
 5/19 A kérdező kommentje:
Már mint a pelenka, a baba tápszeres.
2013. nov. 3. 12:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vigyél eggyel nagyobb méretet, mint ami kb. a korának megfelelő. Az sosem jöhet rosszul.
2013. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy aranyos kis kötött cipőcskét/sapit/kesztyűt, azt mindenki imádja. Méretre meg inkább nagyobbat mint kisebbet, majd belenő.

Az anyukának meg egy kis csokit vagy virágot.

2013. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
U.i.: én a pelenkára, popsitörlőre néztem volna furcsán, ez kb. olyan mintha papírzsepit vinnél ajándékba. Szerintem nem jó ötlet. Szegényebb családoknál lehet örülnek neki, de ott ahol mindene megvan a gyereknek, egy játék, ruha, apróság többet ér, mégiscsak kedves gesztus. A használati cikkekből lehet, hogy olyat vennél, amit fel sem használnak, mert egyszerűen más termékekre esküsznek. Én kifejezetten furcsállottam volna ilyesmit...
2013. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én legjobban egy kis 'jelképes' ruhadarabnak örülnék, mint kis kesztyű, cipőcske stb. Persze virág/csoki az anyukának is jó ötlet. Apukáról se feledkezzünk meg.
2013. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8. Én pont ezen az oldalon olvastam olyan kérdésnél, ami kimondottan az anyukákhoz szólt, hogy minek örültek legjobban babalátogatáskor és szinte mindenki a pelenkát írta.... Ezek mellé persze lehet még adni valami játékot, vagy ruhát, de szerintem is több értelme van ennek, mint egy ezredik rágókának, vagy plüssnek.
2013. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!