Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megváltoztassam a...

Szerintetek megváltoztassam a keresztnevem Krisztiánról Maximiliánra?

Figyelt kérdés
Vélemények?

2013. nov. 6. 15:25
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen változtasd meg. :) De vegyél fel valami hasonlóan szép hangzású második keresztnevet is. :)
2013. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Szép név a Maximilián, biztos, hogy tetszeni fog a fiúdnak.
2013. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Off:

A témához nem tudok hozzászólni, nekem mindegy, de nem tetszik a Maxi... név.

Viszont a hozzászólások...sírva röhögök :D

2013. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

ja , hát én is

Ma be is adtam amúgy a papirokat , illetékbélyeg 10 e ft-t volt , befizettem. Azt mondták a határidő 40 nap.

2013. nov. 6. 19:25
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
És a Lakatos Maddémon?
2013. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
végülis lehetett sejteni , hogy van valami oka , amiért ritka név. Nem tetszhet mindenkinek a Krisztián , Bence , Máté , Mihály , Mária név. Bár a legtöbbnek az efajta tömeg nevek jönnek be. A Maximilián egyébként , én úgy gondolom hogy nagyon is szép név. És egyátalán nem lányos , mivel a , á magánhangzók vannak benne és a vége ÁN-ra végződik és ilyen női név szinte kizárt.
2013. nov. 6. 19:30
 37/47 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért nem tetszik nekünk mert nem tömeg név, hanem azért mert minden második hiperpigmentáltat és homokost így hívják.
2013. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Jol van Maxi, ezt megcsinaltad akkor.

Megkerdezted a velemenyunket, mi pedig elmondtuk.

Egy Jobaratok epizod jut eszembe: bananhinta Consuela hercegno...

2013. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

ja hát nektek olyan ember jut az eszetekbe erről a névről.

Nekem meg a Sándor,József , Zoltán nevekről jut eszembe olyan emberek akik cigányok , vagy melegek , vagy bármilyen rossz emlék.

2013. nov. 6. 19:40
 40/47 anonim ***** válasza:

A Krisztián sokkal szebb név szerintem. Látszik hogy csak unatkozol és azért gondolkozol ilyeneken. A nevünk nem olyan hogy megunjuk és lecseréljük x évente. Ha nem utálod a neved akkor megszokod és kész.

Én inkább maximiliánról cserélném krisztiánra ha pasi lennék és az lenne a nevem, tök ciki. A Krisztián pedig nem olyan elterjedt mint pl a Bence, nem hívnak minden második gyereket így.

2013. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!