Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezen túltenni...

Hogyan tudnám ezen túltenni magam? Azt hiszem, hogy végérvényesen megromlott a kapcsolatom az egyik közeli szerettemmel, aki nagyon sokat jelent számomra. Már nem vagyok fontos neki, valószínűleg kiábrándult belőlem.

Figyelt kérdés
A baj pedig az, hogy még majdnem másfél évig egymáshoz nagyon közel kell élnünk, mert szinte egy helyen lakunk. Csak az egyetem befejezése után lesz módom messzebb költözni. De szörnyen felemészt, hogy minden nap találkozunk, hogy átnéz rajtam, szinte hozzám szólnia is nehezére esik, pedig valaha nagyon fontosak voltunk egymás számára.

2013. nov. 7. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
De mi miatt?
2013. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. Próbáld nem magadra vanni és azt megérteni, hogy minden ember alapvetően önző a legtöbb másik ember felé és a végén csak a saját érdekeit nézi, nem hajlandó alkalmazkodni stb. És itt "csak" egy emberi kapcsolatról beszélünk, semmi olyan többről, mint pl. szerelem.

Mit tehetsz? Próbáld reálisan át gondolni (értsd: mellőzni minden hisztit, megbántottságot és önsajnálatot. Ne bántásnak vedd, tudom, hogy ilyenkor milyen rossz, de ha akarsz még 1x egyről a kettőre lépni az ügyben , kicsit így is át kell gondolni). Amit tehetsz: átrágod magad így a dolgokon, utána megpóbálsz vele erről őszintén beszélni egyszer. Ha meg nem, akkor nem. Kész. Muszáj túllépni és napról-napra kevesebbet rágondolni, rágódni ezen az egészen. Idővel jobb lesz, tapasztalat.

Mi történt amúgy, hogy ide jutottatok?

2013. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi komoly dolog nem történt kettőnk közt. Az elmúlt évek során kb. a dolgok 70 százalékáról eltér a véleményünk. Pár nappal ezelőtt együtt indultunk el valahova, de én a lakásban felejtettem a telefonomat. Visszamentem érte és akkor közölte, hogy velem csak a baj van. Erre inkább nem mondtam semmit. Pár nappal ezelőtt megkérdeztem tőle, hogy mikor megyünk el valahova. (egy korábban már konkrétan eltervezett helyre.) És amikor megkérdeztem megint kijelentette, hogy mennyi baj van velem. Megkérdeztem tőle, hogy miért gondolja így, erre nem mondott semmi konkrétumot. Kicsit vitatkoztunk, aztán inkább ráhagytam. De ilyen vita az elmúlt években számtalanszor volt köztünk. Az utolsó vita viszont mindent megváltoztatott. Azóta ilyen rideg velem. Konkrétan rám se néz.
2013. nov. 7. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

2. vagyok

Nem akar egyszerűen akkor a barátod lenni, de gerincet még nem növesztett ahhoz, hogy elmondja, miért. Próbáld ezt lezárni magadnak és nem törődni vele, ne fuss olyan busz után, ami othagyott.

2013. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
más természetű emberek vagytok, nincs meg az összhang köztetek. Van ilyen , keress más társaságot. Lásd be nem tetszik neki ahogy viselkedsz. Lehet hogy le kéne ülni vele megbeszélni ezt, vagy kérj meg 1 közös barátot hogy tudakolja meg hogy mi a baj, és vond le belőle a tanulságot.
2014. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
változtasd meg az útvonaladat és akkor nem fogsz találkozni vele.1 közös barát tudna segíteni, vagy közvetiteni neked.
2014. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aki így viselkedik , arról azt tudom mondani hogy az intelligencia hányada nagyon alacsony. ne foglalkozz vele.
2014. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!