Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen internetes oldalon...

Milyen internetes oldalon tudok ismerkedni, beszélgetni fiatalokkal? Én 25 éves lány vagyok és itthon nagyon el vagyok hanyagolva.

Figyelt kérdés
Szeretnék emberekkel beszélgetni, ja és nem feltétlenül párkapcsolatot szeretnék csak beszélgetni. Van ötletetek hova fordulhatnék?
2008. júl. 9. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
www.hotdog.hu
2008. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár oldal:

[link]

[link]

[link]

2008. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok. Most gyorsan beléptem az egyikbe, de csalódnom kell. Mint új, rám sem fütyülnek. Csak egymással beszélgetnek a már megszokott emberkék. Próbálok beszélgetést kezdeménezni, de....nem kiváncsiak rám.
2008. júl. 9. 10:25
 4/10 anonim válasza:
84%
Szia,én a honfoglalón szoktam: www.honfoglalo.hu , ezen is belül a társfoglalón,sok szerencsét!
2008. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
96%

Szia!

Írjál nekem például én szívesen beszélgetnék veled:)

2008. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2008. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

www.chat.hu

www.visualchat.hu

www.msn.hu (töltzsd le)

2008. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szija! Ismerkedni, beszélgetni szeretnél? Mindenhol van rá lehetőséged! Igaz, kezdeményezni a fiúknak kell... Van kedved beszélgetni??
2008. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


ennek a gyalogló csetje alkalmas a beszélgetésre. Mondjuk készülj fel, hogy mindenféle ember megfordul itt. Életemben annyi dinkával nem beszélgettem, mint itt, de unalom ellen megteszi. Ha tutira beszélgetni akarsz, menj az erotika szobába. Annyi ablakod lesz rövidesen, hogy nem győzöl válaszolgatni nekik :D

2008. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem túl jó ötlet neten ismerkedni,de ha mégis,akkor myvip, myspace, interpals.net, facebook.

Chat semmiképp.

2010. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!