Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak egy része miért nem...

A férfiak egy része miért nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért a nők egy része miért nem akar gyereket?
2013. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Számtalan oka lehet, a komolyabb lelki gondoktól kezdve egészen addig, hogy egyszerűen nem szereti a gyerekeket. Nők közül is sokan vagyunk, akik nem akarunk.
2013. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor helyesbítek: Az emberek többsége miért nem szeretne gyereket?
2013. nov. 9. 21:07
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert sokszor egy nőt is nehezen tudnak szeretni, hát még egy gyereket.
2013. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Talán azért, mert az anyagi helyzetük ezt már nem engedi meg.
2013. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

"Az emberek többsége miért nem szeretne gyereket?"


Tévedés, az emberek többsége szeretne gyereket!


Viszont vannak, akik tényleg nem szeretnének, de általános ok nincs rá!!!!

2013. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, én azért nem szeretnék, mert egyáltalán nem jövök ki jól a gyerekekkel. Nem szeretek velük foglalkozni, beszélgetni, nem értek hozzájuk. Nem utálom őket, sőt aranyosnak látom, de csak úgy "messziről". Nincsenek anyai érzéseim, az én életembe nem hozna örömöt egy kisbaba, soha nem vágytam rá. Valamiért már egészen kislány koromban sem szerettem, ha egy csecsemő kinézetű babát adtak a kezembe, ilyennel soha nem játszottam.

Ha az ismerősi körben születik egy baba, a nő ismerőseim mind el vannak ájulva, gügyögnek, gagyognak, akiknek még nincs, hirtelen szeretnének, akiknek már van, még egyet szeretnének, én meg úgy érzem: Jesszus, csak nehogy véletlenül is...! Szerencsére a páromnak sem hiányzik a gyerek. Pedig már jócskán középkorúak vagyunk, úgyhogy ez nem is valószínű, hogy változni fog.

Másrészt anyagi nehézségeink vannak és akkor sem biztos, hogy be mernénk most vállalni egy babát, ha akarnánk, de hát amúgy sem akarunk.

Csak azért és semmi másért meg, hogy hátha ránk néz majd öreg korunkban, nem látjuk értelmét.

Én ilyen vagyok, nem hiszem, hogy nagyon tehetnék róla, úgyhogy már elfogadtam, hogy emiatt néha furcsán néznek rám az emberek. Ez van.

2013. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én sem szeretnék gyereket, csak karriert építeni és boldogan élni a barátnőmmel.
2013. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

vannak, akiknek nem is való a gyerek, és örülök, h most már olyan korban élhetünk, ahol nem kötelező családot alapítani.


bár én pont azt a tábort erősítem, aki szeretne majd később szülni, gyereket nevelni. de mivel tudom, h milyen komoly és felelősségteljes feladat, így hagyok magamnak időt, h felkészülhessek. 30 előtt eszembe nem jut a gyerekvállalás. hála az égnek a közvetlen környezetem nem is cseszeget miatta.

2013. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Nézd Kérdező, én pl. első sorban azért nem, mert nem utálom annyira a gyereket, hogy erre az egyre ócskább, élhetetlenebb világra bevállaljam.

Másodsorban meg azért nem, mert egy gyerekkel még férfiként is nagyjából elvagyok - akár pár napossal is - de a kisgyerekes anyucikák egy jó részének mentalitásához a világon semmi idegzetem nincs... amikor egy problémából egy rész a probléma, és 9 rész az aggódó anyucika hisztijének diplomatikus kezelése...

2013. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!