Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar gyereket?

Miért nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Már 4 éve együtt vagyunk 3.5 éve együtt is élünk,elég jól megvagyunk,az anyagiakkal sincs gond,persze nem azt mondom hogy nagy lábon élünk,de mindenre megvan a pénz,nem is ezzel van a gond,hanem hogy Ő nem akar gyereket,mondván hogy nem szereti őket.Pont a napokban hoztam fel a témát,hogy akarok egy gyereket tőle,erre csak annyi volt a párom válasza"ha gyereket akarsz inkább veszünk egy új autót!" (hozzáteszem most vett közel 1 milliós autót egy hónapja).Hogy tudnám vele elfogadtatni,hogy egy olyan dolgot szeretnék,ami teljesen normális,egy babát,akit mi nevelünk fel,a mi vérünk folyik benne,és ez nem rossz dolog,nem csak azzal jár,hogy "egész éjjel bömböl". Volt már valaki így hogy a párja ennyire nem szeretne egy csodát egy kis új életet?Ha igen hogy vette rá?
2013. aug. 15. 22:48
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a kérdésedet!

"Ő nem akar gyereket,mondván hogy nem szereti őket."


Egyszerűen nem az a "lelkes apa" típus....

Én sem szeretnék gyereket,de a párom sem,ezt még az elején letisztáztuk.

2013. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd rá. Ha mégis így teszel, és mondjuk terhes leszel tőle, ne csodálkozz, ha lelép. Ez nem egy Romana regény, ahol a férfi megbarátkozik a gyerek gondolatával, és minden jól fog alakulni végül. Erre kevés esélyt látok.
2013. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
88%
És ez most derült ki? Ja persze nem, csak gondoltad változik majd a véleménye. Most erre mit írjunk? Ez egy olyan dolog, amit előre tisztázni kell, mert konfliktus lesz belőle.
2013. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
ezt már rég tisztázni kellett volna h kinek miylen tervei vannak a jövöre.hihetetlen h sosem beszéltetek erröl. én egy kis semmi nem komoly kapcsolatban is elmondom, mert ha mást nem egy téma ez is.ne kényszeritsd rá, te is meg a gyerek is megszivja késöbb és egyedül maradsz.vagy halomra ölitek egymást.
2013. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősi körben volt aki ügyesen rávette apucit: véééletlenül teherbe esett... Aztán pár év múlva sírt, hogy egyedülálló anya.


Szerintem viszont nem szabad valakire ráerőltetni a gyereket. Nagy felelősség, még egy jó kapcsolatot is megterhel, ha pedig az egyik fél akarata ellenére rá lett beszélve, akkor pillanatok alatt a fejedhez vágja, hogy ő nem is akarta...


Az is érthető, hogy te meg nem akarsz a babáról lemondani. Én is így éreztem, nem akartam feláldozni az életem és tudtam, hogy én boldogtalan leszek, ha nem lehet gyerekem. Úgyhogy én inkább otthagytam a volt páromat és kerestem olyat, akivel közösek voltak a céljaink.

2013. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
95%
Az én férjem sem akart soha gyereket. Még a kapcsolatunk elején világosan elmondta hogy nem szereti a gyerekekkel járó dolgokat és ő nem akar, sem csecsemőt, sem tinédzsert.. Ő elvan úgy ahogy van. Szeret, de ha nekem gyerek kell, akkor ne tőle várjam a megoldást. Én tudomásul vettem a döntését, és elfogadtam így is. 12 éve vagyunk boldog házasok, nincs gyerekünk, Soha nem is lett ez téma köztünk..
2013. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat,nagyon gyorsak voltatok,és egyhangúak,reméltem,hogy talán valami jó ötlettel szolgátok majd,de ha 4 különböző ember így látja,hohy soha nem fog megváltozni,akkor nagy valószínűséggel így is lesz.Persze beszéltünk erről a témáról már korábban is,de mindig azt mondta,hogy majd egyszer talán,és decemberben volt egy kis baki,szex közben ami talán nem is véletlen volt,sőt biztos is,nem vette ki....utána minden este simogatta a pocakom,hogy majd milyen jó lesz,meg érzi hogy van ott bent valaki,aztán egy reggel negatív lett a teszt,akkor mondta,hogy jobb is így mert nem akar gyereket egyenlőre,azóta a véleménye hogy soha nem akar gyereket,hát leehet hogy le kell erről az örömről mondanom,ezt csak idővel tudhatom meg,ha egyszer becsúszna egy baba,mit szólna hozzá...
2013. aug. 15. 23:03
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

ezt csak idővel tudhatom meg,ha egyszer becsúszna egy baba,mit szólna hozzá.


Megmondjuk mit szólna: menekülne!

2013. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem akar gyereket, mert nem szereti őket. Elmondta. Viszont ha te szeretnél és enélkül nem tudod elképzelni az életed, akkor keress mást. Beszéld ezt meg vele. Mérlegelj, mi a fontos neked, de ne juttasd kellemetlen helyzetbe (értem ezalatt, hogy terhes leszel) mert nem fogja szeretni a gyereket akkor sem ha megszületik. A végén egyedül fogod nevelni és a gyerekednek magyarázhatod miért nem akarja látni az apja.
2013. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
60%
elválnék... neked fontos, ő nem akar - szépen búcsút kell venni, Megértelek, és nem mondanék le 20 autóért se, semmiért se egy gyerekről...Nincs nagyobb élmény és csoda, mint ahogy szemünk előtt alakul, kezd gondolkodni és beszélni egy kis ember
2013. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!