Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy veszekedés közben ilyeneket vág a fejemhez? Az indulat mondja csak vagy ezek szerint így is gondolja csak nem mondta?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. A minap összevesztünk mert amikor elmentem hozzá sehogy nem várt pedig ő hívott aztán lelépett enni. Ebből lett egy nagy veszekedés majd olyanokat mondott hogy neki milyen fontos hogy kipihenje magát mert odakell figyelnie a munkahelyén és nem fogom fel mert velem ellentétben az ő segge alá a szülei nem raknak semmit.

Jelenleg való igaz hogy nincs munkám de fősuli mellett végig dolgoztam és minimálbérből valóigaz hogy nehéz megélni és olykor otthonról segítenek 10-20. ezerrel de ennyi. Annyira lekezelő és goromba volt.. Teljesen kiábrándító volt. Nem tudom hogy ezt csak méregből mondta amikor veszekedtünk vagy ezek szerint valóban ennyire semmire tart.


2013. aug. 6. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd, itt vagyok én! Hmm?
2013. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem az hogy semmire tart, csak ő dolgozik te meg nem
2013. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem jókedvemből nem dolgozom.. szerintem nem kell mondanom milyen nehéz a munkaerőpiacon elhelyzkedni főleg friss diplomásként sehova se kellek mert nincs szakirányú tapasztalat...
2013. aug. 6. 17:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ennyire nehéz elhelyezkedned. :(

Azt megkérdezhetem, mit végeztél?


Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak:

Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem szeret, csak ő indulatosabb, ha veszekedésre kerül a sor.

Én is beszéltem már 1-2x csúnyán a párommal, de csak az idegesség mondatta velem, és utána meg is bántam.

2013. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
településfejlesztő geográfusként végeztem. Hivatalokba alkalmazzák főként őket.
2013. aug. 6. 18:01
 6/9 Didiiayer ***** válasza:
Szerintem ezt indulatból mondta meg a fáradtság is sokat hozzá tud tenni, de ez akkor sem volt szép tőle.
2013. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Figyelj, most nem akarok bunkó lenni, de nem muszáj a szakmádban dolgoznod. Menj el egy Mekibe, vagy mitomén, valami ilyesmi helyre, amíg nem találsz jobbat. Pont, hogy a mai világban, ahogy te is tudod, minden fillér számít. Gondolom, a pasid is unhatja már kicsit, hogy ő etet, itat, moziztat, mitomén. Persze, hogy kiakadt. Már bocs, de én sem szívesen járnék munkanélkülivel. A belem kidolgozom, és magamra is alig jut, nemhogy még másra is...
2013. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ő etet itat stb. Épp hogy én vagyok aki még kiszolgálja őt és mindig fizetem a részem. A félretett pénzemből! Másrészt épp azért szertenék szakmában elhelyezkedni mert amig ilyen helyeken dolgoztam az az albérletet sem tudom kifizetni nemhogy még kaja stb..
2013. aug. 6. 18:41
 9/9 anonim válasza:
52%
A telepulèsfejleszto szakra is mondják hogy, hogynevezik azt aminek semmi haszna, èrtelme, csak azèrt vègzik el hogy legyen diploma? Menj felszolgálni, vagy gyárba melozni. A semminèl tobb az is.
2013. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!