Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy zajlik egy vitatkozás, összeveszés, veszekedés? Normális válaszért jutalom jár!

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy

1. legtöbbször ki/mi miatt vesztek össze? vagy ha nem is legtöbbször, min vitatkoztok?

2. melyik fél "kezdeményezi" a vitákat?

3. ki kér hamarabb bocsánatot? Az aki megbántotta a másikat? vagy akiben nagyobb a szeretet és utál összeveszve lenni?

4.békülés után milyen a kapcsolatotok? olyan mintha semmi nem történt volna? esetleg jobb?? vagy rosszabb?


Férfiak és nők válaszát egyaránt várom. Csak kíváncsi vagyok másoknál ez, hogy zajlik. Persze mindenkinek megy a zöld kéz, aki normális választ ad :)


2013. júl. 27. 09:49
1 2
 1/11 Bino ***** válasza:
Mi mindig máson vesztünk össze, általában én kértem tőle bocsánatot, mert ő erre képtelen volt. Utána mikor nem kértem bocsánatot lelépett a barátnőmmel szakítás nélkül.:D
2013. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenen összeveszünk amin csak lehet még amin nen is még azon is.

Általában én kivéve amikor ő.

Bocsánatot meg persze én szoktam kérni..:D

Békülésre egy jó szex aztán minden a régi.

2013. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bár nálunk komolyabb összetűzés nemigen szokott lenni az ilyen kisebb összekapások nagyrészt a párom miatt szokott lenni mert néha elég önző és bunkó tud lenni, bár azért van hogy én reagálom túl a helyzetet. Ha látja hogy kicsit komolyabban megbántott rögtön bújik ölelget hogy nem akarta, de ha én reagálom túl néha magamhoz szoktam térni hogy nem kéne ennyit hisztizni akkor én kezdeményezem a békülést.Ezek után teljesen olyan mintha mi sem történt volna.
2013. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Általában azon veszek vele össze, hogy keveset találkozunk.


Én kezdeményezem bunkózással és megkérdi h mi a bajom akkor elmondom :D


Mivel ebben az esetben nincs miért bocsánatot kérni, inkább próbáljuk megbeszélni és változtatni rajta. Ha máson vesznénk össze az kérne bocsánatot aki a hibás természetesen.


Békülés után összebújunk és minden a régi.


20L és 20F

2013. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz. Azt elfelejtettem írni, hogy légy szíves kort és nemet is :)
2013. júl. 27. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Általában féltékenységből áll a vitánk 70%a. Mindig meg tudjuk oldani a problémákat. Együtt megbeszéljük, és próbáljuk kerülni a félreérthető helyzeteket. Ha sikerül megbeszélnünk a dologokat olyan mint ha semmi nem történt volna, és jobban vigyázunk egymásra. :)


Legtöbbször én kezdeményezem a vitákat, de mindig bocsánatot kérek. Szarul érezném magam, ha nem kérnék soha bocsánatot, és nem mondanám meg neki, hogy mennyire szeretem.

2013. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, 19f :)

(Elnézést, lemaradt a kor)

2013. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legtöbbször csak hülyeségek miatt, vagy amiatt, hogy nem tartja be a szavát. Általában én kezdem a vitát azzal, hogy megkérdezem szépen, hogy miért nem tudja betartani a szavát...na erre a válasza mindig az, hogy ő nem akar szent lenni...(bár a kettő között azért van különbség). Nálunk mindig az kér bocsánatot aki a hibás(persze van egy szabály, ami eddig egész jól bevált: nem fekszünk le aludni úgy, hogy haragszunk egymásra)...Békülés után mindig minden megy a régiben.

22/L

2013. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Az önfejűségünk miatt (bika-bika kapcsolat).

2. Mikor ki.

3. Akinek nem volt igaza.

4. 1,5 óráig bírjuk max., utána kibékülünk.


33/32 évesek vagyunk, én vagyok a nő.

2013. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Jöhetnek még.


8-as, ezt a szabályt nekünk is be kéne vezetni. Tetszik. Bár barátom tuti nem értékelni. Az a fajta ember, akinek idő kell. Én meg gyűlölök vele rosszban lenni és úgy lefeküdni meg persze felkelni :\

2013. júl. 27. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!