Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok normális dolog,...

Mit gondoltok normális dolog, hogy minden nagyobb veszekedés után a párom elköltözik és egy-két hét múlva mintha mi sem történt volna hazajön? Én vagyok a nő.

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 08:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

nekem is játszott ilyeneket a párom az elején. nagy balhé, aztán haza anyucihoz pár napra, békülés és megint vissza. tudtam én, hogy nem elhagyni akar, és nem is szórakozik, ő így tudta kezelni ezt a konfliktust.

ahogy erősödött a kapcsolatunk, és fejlődött a személyiségünk, úgy hagyta maga mögött ezeket a hülyeségeket. összesen 2x csinált ilyet, azóta max elmegy sétálni és pár óra múlva hazajön higgadtan megbeszélni a dolgot.

2013. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Kései Sirató ***** válasza:
87%

Nem normális dolog.

Amikor egy-egy ilyen eltünés után visszajön, nem is szoktátok elemezni a helyzetet? Mindketten úgy tesztek, mintha mi sem történt volna, vagy csak ő?

Te is úgy teszel? Ha te is úgy teszel, akkor te sem vagy egészen komplett. Arról semmit sem írsz, hogy a barátod dolgozik-e. Nem dolgozik? Te tartod el?

Itt többféle kérdés is felmerül. Nagyon gyanús, hogy csak a lakhatás és kaja miatt megy vissza hozzád. Ezt te nem látod át?

2013. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom, de gyerekes. Hogy tudsz szeretni egy ilyen kisfiú lelkű embert? Nem kéne inkább egy férfi? Abba nem gondoltál bele, hogyha terhes leszel és kiszolgáltatott, akkor hogy számíthatsz rá? Mert azért az nem mindegy.
2013. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
54%

Miert, aki szegeny, az csak erdekböl epit kapcsolatot?

Utolsó valaszolo ez nagyon emberellenes, undok velemeny

2013. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem normális,már bocsánat!Te nem tudod kezelni a konfliktust,lehordod mindennek és mondod a magadét,ő meg eltűnik hetekre,ki tudja hova,aztán meg úgy tesz,mintha mi sem történt volna.Persze neked ez a természetes.Egymáshoz valók vagytok.
2013. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!