Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen furcsák a szüleim?

Miért ilyen furcsák a szüleim?

Figyelt kérdés
Amikor 12 évesen hisztiztem meg kiabáltam velük, meg csapkodtam az ajtót mint valami óvodás, le se sz.rták, viszont most 14 évesen, mikor normális ember módjára megpróbálok kompromisszumokat ajánlani és esetleg elmagyarázni nekik, hogy mi az amit jobban is csinálhatnának, hogy ne legyen annyi vita közöttünk, akkor meg üvöltenek rám, hogy milyen pofátlan vagyok, és nincs bennem semmi tiszetelet. Pedig engem csak a legnagyobb jóidulat vezérel. Miért ilyenek? Normális az ilyen?

2013. aug. 24. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ök ezt ugy fogják fel hogy te akarod megmondani ök mit csináljanak. ezért ezzel akarják visszavenni az irányitást.
2013. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

A hisztire a legtöbb szülő nem reagál, gondolja majd abba hagyja a gyerek.. Nyugodtan ordibáljon, ő fárad el hamarabb,,

Viszont az, hogy 14 éves gyerekként te osztod az észt, nos ez egyik szülőnek sem tetszene. Hát persze hogy kiakadnak rá, mert milyen már az hogy te okoskodsz, amikor még a tojás héj a fenekeden van...


Szóval ezért ilyenek a szüleid..

2013. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én tényleg csak a legjobbat szeretném... Pl múltkor megtiltották, hogy nézzem a Nirvana top 10et a tvben, én pedig felvetettem az ötletet, hogy mi lenne ha megengednék, mert ez csak ZENE, és ennek fejében többet sehítenék a házimunában, vagy ilyesmi.
2013. aug. 24. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
m1 ugyan úgy ez is azt jelenti..
2013. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!