Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt hogy akár a nő...

Miért van itt hogy akár a nő hibás akár nem, mindig a férfi a hibás?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem így van. Tapasztalat.
2013. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szubjektív a véleménye mindenkinek. Talán az játszhat közre, hogy több nő ad választ mint férfi...
2013. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert több itt a nő, mint a férfi és akik itt vannak, azok közül sokukban túl sok harag gyűlt fel.
2013. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Például?
2013. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem változó.


Az viszont tagadhatatlan, hogy az ebben a kategóriában válaszolók jó 80%-a nő. Ennek egy része pedig óhatatlanul elfogult, lévén rengeteg olyan ember jár ide, akit megcsaltak, átvertek, elhagyták terhesen, stb.

2013. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

3. Igen, de a harag nem csak a férfiak felé irányul. Ugyanúgy betámadnak más nőket is. Én az elmúlt fél évben 3-4 olyan kérdést tettem fel, amiben teljesen leoltottak. Úgy éreztem többnyire nők, de voltak közte férfiak is. Mindenki a saját tapasztalatából és érzéseiből indul ki. A férfiakban is van harag, irigység, csak max. nem mutatják ki annyira, nem írják le inkább a véleményüket. A nők meg szeretnek "balhézni".

Mondom ezt nőként. :)

2013. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
6 Vagy lehet, azért nem írják le ide a férfiak a véleményüket, mert nagy ívben tesznek az egészre. 3
2013. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

6. Igen. Időnként ez a legjobb megoldás! Ha valaki nem tud objektív, segítő választ adni, akkor felesleges idegesíteni vele magunkat és a másikat is.

(csak sokan ezt feszültséglevezetésnek használják, jól leugatják a másik fejét és azt gondolják ezzel milyen jó lett most nekik)

2013. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a nőket is ugyanúgy leoltják ezen az oldalon,bár tény,hogy többségben vannak a női válaszolók,és gyakran a frusztráltságuk mondatja velük azt,amit,s ez a mondnaivaló gyakran a férfiak ellen irányul.
2013. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Áhh, itt mindenki leolt mindenkit, nem nemtől, kortól, faji és vallási hovatartozástól függetlenül.
2013. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!