Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi csalja a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csalja a feleségét akkor miért mindig csak a feleség a hibás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Mert ilyn a társadalmi a beidegződés, ha feleség csalja akkor ribanc, ha férj a nőt, akkor szegény pasi. Ha pasi megveri a nőt, akkor a nő kiérdemelte, de ha a nő a férfit, akkor igebajos kva.
2013. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%
Ki más lenne a hibás? Én is csalom, és itt is én vagyok a hibátlan.
2013. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Én pont fordítva vettem észre.
2013. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Engem a feleségem csalt meg és engem hibáztattak, holott nem én voltam a hibás. Idióták.
2013. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
28%

Figyelj!! mindennek oka van!!!sajnos a férfiakat a f@rkuk irányítja!ha kevés a szex félre mennek!!mert nekik csak a kielégülés a fontos!!!de a nemi életetekkel te vagy tisztában...sajnos engem is megcsaltak....

és persze én voltam a hibás mert egy héten csak egyszer találkoztunk...

2013. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

5-os, nem voltal eddig szerencses a ferfiakkal, ahogy latom.

Egyebkent nem mindenki csalja a parjat. En mondjuk szivbol sajnalom a felrelepoket, amiert nem elik at, milyen az igazi, bensoseges parkapcsolat.

2013. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%

"Ha egy férfi csalja a feleségét akkor miért mindig csak a feleség a hibás?"


Ha egy férfi csalja a feleségét és a feleséggel közli valaki hogy ebben neki IS volt szerepe mert egy házasság 2 ember felelőssége akkor a feleség miért akarja csak azért is áldozatnak beállítani magát?

Ha látja hogy senki nem hiszi el hogy "csak az a disznó a hibás" akkor miért tereli a témát szándékosan a társadalmi előítéletekre?

Miért esik neki olyan jól sajnálni és sajnáltatni magát naphosszat ahelyett hogy felnőtt emberhez méltóan vállalná a felelősséget azért mert ő IS hagyta tönkremenni a házasságot?

Miért nem gondolja végig hol hibázott (ha olyan jól indult a kapcsolat akkor az "össze se kellett volna jönnöm vele" nem elfogadható válasz), vonja le a tanulságokat és immáron tapasztaltabban lép tovább hogy ne kelljen folyton önigazolást keresnie a boldogtalan életére?

2013. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ha egy kapcsolat olyan szintre jut,hogy fel merül a megcsalás,ott mind a két fél ugyan olyan hibás!
2013. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj utolsó, ne játszd már a próféta szerepét, úgy beszélsz, mintha minden fekete-fehér lenne.

Vannak emberek, akik nem alkalmasak a házasságra, mégis megházasodnak. Pasi megunja a feleséget, ugyanis a világ legjobb nőjét is meg lehet unni-ha a férfi nem tiszteli. Nem minden esetben hibás a feleség is, van, aki a lelkét is kiteszi a f.sziért, csak az éppen kapuzárással küszköd és kapóra jön egy másik menyecske, akinek beakaszthat, miközben asszonyka épp gőzölgő kajával várja otthon.

2013. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

egy nőnek főzni, mosni, takarítani kell


és ha este hazaérek a kocsmából részegen tegye szét a lábát, utána adjon vacsorát és fektessen be az ágyba, és nem csalom meg


ez olyan nagy kérés?

2013. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!