Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyen helyzetben mit...

Most ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összegyűjtöttem 80.000ft-ot hogy kimegyek bécsbe decemberbe már le is foglaltam a szállást.Szóba jött itthon hogy vehetek-e magamnak egy öltönyt és mondta apa hogy persze ha kell akkor azt vesz nekem,menjek el kinézni.Elmentem hétvégén anyával de le volt árazva és meg is vettünk mindent (öltöny,nadrág,ing,nyakkendő) az én pénzemből.Ma mondtam apának hogy mikor teszi rá a számlámra a pénzt mert kéne a szállásra.Erre azt mondta hogy meg még mit nem,te találtad ki hogy kell és ő azt nem adja oda.Na most itt ülök pénz nélkül és közben le van foglalva a szállás.Mit csináljak szerintetek?Vissza mondjam a szállást?
2013. nov. 12. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Mond meg apádnak, hogy szarjon sünt, aztán borítsd rá az asztalt. Aztán emlékeztesd hogy miért kapta.
2013. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Így jártál, sajnos. Apád elvesztette a hitelét a szemedben, te meg nem mehetsz Bécsbe, de tanultál valami fontosat.
2013. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyi pénzt adtál öltönyre, akkor meg is érdemled.

Most már nem tudsz mást tenni, mint visszamondani a szállást.

2013. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem 80.000ft ot adtam öltönyre hanem 40.000ft ot öltönyre,nadrágra,ingre,nyakkendőre de bőven elég mert nem tudom annyiból kifizetni a szállást
2013. nov. 12. 18:57
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, de lehet hogy ez volt célja, hogy ne menj ki Bécsbe. Különben szólt volna, hogy ne költsd el másra a pénzed. Sajnálom
2013. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
mondd meg apádnak, hogy egy hazug szar, és költözz el, amint tudsz...
2013. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
El kellett volna apádtól kérni a pénzt előre az öltönyre. Végül is annyit mondott, hogy nézd ki és nem azt, hogy vedd meg!
2013. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
Megkérdezted Tőle, hogy miért nem?-lehet hogy ő akart elmenni a fiával öltönyt venni, vagy nem most rögtön gondolta, hogy elrohansz megvenni, lehet most nincs rá pénze.
2013. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Vidd vissza a dolgokat! Ha megvan a blokk visszakapod a lóvét!
2013. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
"menjek el kinézni" Figyeltél volna apádra, nem jártál volna így. Nem azt mondta, hogy vedd meg. Gondolom nincs most pénze, ezért is nem nyomta a kezedbe, hogy vegyél öltönyt azonnal. Ha szerencséd van, vissza tudod vinni, és vissza adják a pénzt.
2013. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!