Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyen helyzetben mit...

Most ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összegyűjtöttem 80.000ft-ot hogy kimegyek bécsbe decemberbe már le is foglaltam a szállást.Szóba jött itthon hogy vehetek-e magamnak egy öltönyt és mondta apa hogy persze ha kell akkor azt vesz nekem,menjek el kinézni.Elmentem hétvégén anyával de le volt árazva és meg is vettünk mindent (öltöny,nadrág,ing,nyakkendő) az én pénzemből.Ma mondtam apának hogy mikor teszi rá a számlámra a pénzt mert kéne a szállásra.Erre azt mondta hogy meg még mit nem,te találtad ki hogy kell és ő azt nem adja oda.Na most itt ülök pénz nélkül és közben le van foglalva a szállás.Mit csináljak szerintetek?Vissza mondjam a szállást?
2013. nov. 12. 18:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
nézd 80ezer kint bécsben,nem sokra mentél volna....+ mennyire beszéled a nyelvet?Másik dolog nem a legdrágább öltönyt kellett volna,neked sem megvenned,mégis mit hittél? Majd othon,csak úgy előteremtenek 80ezret öltönyre,bocs de így sántít!
2013. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk kb 285€ val tényleg nem sokat kezdhetsz itt Bécsben. Ha lejön belőle a szállásod, akkor nem tudom miből fogod fenntartani magadat, napi 50 €ból vásárolok a Sparban a párom és jómagam részére :))
2013. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha nem túl indiszkrét a kérdés: mégis, mit csináltál volna Bécsben?
2013. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem beszélve arról,hogy az út sem olcsó,de lópikula ahhoz,amilyen költséged kint érnének....én tapasztalatból tudom.És ha csak kirándulni mész ki,még az is nagyon kevés volna :(
2013. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Naja, az is kérdés... Lehet hogy úgy tűnik hogy itt minden drágább relative az is, de csak a magyar viszonylathoz képest... Otthon komoly fizikai munkáért fizetnek 80.000-et ... Itt kint ha wc-t pucolsz a mekiben megkeresed az 1200€-t...

Azért van egy kis különbség...

2013. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ha 1200at nem is,de valahol 850körül igen.mellesleg gondolom neki gondolom nem klotyó mosáshoz kellett volna az öltöny,amúgy meg a szállás egy hónapra számold már ki öreg,egyk is szobáért min 150-200euró nebenkosten rezsi,internet,egyébb+ kaukció...laza bő ezer euróval érdemes menni,és ha fixen van munkád ,és fullra lebeszélve,ez így műküödik,szervezetlenség nélkül,pénz nélkül....hagy ne is folytassam hol kötött volna ki.
2013. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ki mondta, hogy kiköltözik?? lehet, hogy az adventi vásárra akart elmenni...


amúgy jó büdös paraszt egy apád van... anyádat kérdezd meg, ki lesz-e fizetve, ha nem, vidd vissza, ha megvan a blokk. én tuti nem állnék szóba az öreggel..

2013. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

úristen, most azon vagytok fenn akadva hogy minek megy bécsbe?

bármiért ki lehet menni, azért nincs olyan messze... és 1 éjszakára is kell szállás.

amúgy igen, lehet apukád csak a következő fizetéséből vette volna meg :S ... próbálj anyukádtól kérni, vagy vidd vissza az öltönyt

2013. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nyugi, lazák itt az emberek, nem kell egésznap öltönyben feszengeni :)
2013. nov. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező esetleg,egy picit bővebben is leírhatnád a dolgot elég annyi. menyi időre akartál volna,és mit csináltál volna...és akkor nem éretlenkednek a többiek sem.
2013. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!