Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire kritikus pont a...

Miért ennyire kritikus pont a nőknél a 30. életév?

Figyelt kérdés

Én még nem vagyok annyi, de látom a környezetemben is, hogy egyesek szinte pánikba esnek a 30. születésnapjuk előtt. Miért van ez?

Szerintem egy 30-as nő is lehet nagyon vonzó, sőt, van aki akkorra találja meg igazán a stílusát, akkorra lesz igazán nőies, a karrierje érdekében is még sokat tehet, szóval nem értem.


2013. nov. 16. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg akkor érzik úgy, hogy "eltelt egy csomó idő, lemaradtak valamiről", nem éltek még eleget, stb...

Engem férfiként is megviselt, nem is akartam ünnepelni a harmincadikat...

2013. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Semmit nem jelentett nekem.


Ha kell 40 vagyok, ha kell 25-26.

Tárgyalásokon 40 körül, szexben jó harmincas, focinál 25-26, mosogatásnál 200, evéskor 23....

2013. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Valami nagyon hiányozhat az életükből. Egy stabil párkapcsolat, jó munka, gyerek, bulizás, utazás... Bármi lehet. 30 évesen azért már nem kis csitri, hogy végig bulizzon éjszakákat például. Ezért is kell akkor megélni az ilyen dolgokat, míg van rá az embernek ideje, nem pedig család és munka mellett.
2013. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem viselt meg, igazából nem is emlékszem a 30. szülinapomra, pedig csak 2 éve volt. Nem volt vízválasztó semmilyen szempontból sem.

Lehet, hogy annak kritikus, akinek egyébként is van valamilyen problémája.

2013. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy az ember hol tart az életben, és mit ért el.

Akinek az élete sínen van, az nem problémázik az éveken.

2013. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a 30 éves nőknek 32-35- stb barátja/férje van, szerintem nagy nyugodtan öregednek együtt.

talán a magányosoknál lehet valahol "pánikkeltő" hogy se férj, se gyerek még sehol és már 30 éves.


mert amúgy:

[link]

2013. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jövő májusban leszek 30 éves.39 éves a férjem.Gyerek nincs még,jövőre van tervbe véve.Nagy pánik nincs bennem,csak minimális.Mondjuk rám mindig azt mondják,hogy 6-7 évet letagadhatok,és tényleg kinézetre igen.Egészségügyileg jól vagyok,felfogásilag se vagyok elmaradott se begyöpösödött.Pánikolni nem pánikolok,csak tudom ha a 3.X-et betöltöm még gyorsabban megy majd az idő,pláne ha meglesz a baba is.Véleményem szerint akkor megy gyorsan az idő ha valaki valahol jól érzi magát :-)
2013. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is attol fugg ez, hogy elerte-e azt, amit akart, jonak erzi-e az eletet.

En fel eve toltottem be a harmincat, semmi rossz erzesem nem volt, azota sincs. Boldog vagyok, jol erzem magam, elegedett vagyok magammal kulsore, belsore egyarant. Hazas vagyok, van ket gyermekem, kicsik, de mar nem tul kicsik, igy a ferjemmel jut idonk egymasra, jarunk programokra, nyaralni, van barati tarsasagunk. Tanulok es dolgozom, szepen elunk, stabilan, igaz, hogy nagyon porgosen. De valamit valamiert...

Hatarozott vagyok, tapasztaltabb, mint 10 eve peldaul, vannak terveim, terveink, de elvezem a jelent, nem a jovorol abrandozom, mint regebben. Nem rettegek a negyventol sem. :)

Egy baratnom viszont depis lett a harminc miatt. Evek ota nincs partnere, a munkaja zuros, anyagilag nem all fenyesen, nincs sajat otthona, gyerekrol, csaladrol meg nem is almodozik, hiszen semmi sem adott hozza, pedig tiz eve azt hitte, hogy ilyenkorra sinen lesz az elete.

Attol retteg, hogy a kovetkezo par evben sem fog elorebb jutni, ezert felt a harminctol.

2013. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogyan éli az életét. Ha minden rendben és elégedett az életével,nem problémázik ilyen dolgokon
2013. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a 40-től félek. :) A harmincadiknál nem pánikoltam, de akinek még nincs gyereke, stabil párkapcsolata az ilyenkor talán rádöbben, hogy neki is ketyeg az óra...a külsőről annyit, hogy 35 évesen múltkor 23nak néztek,a velem egykorú ismerősöm meg az anyám lehetett volna kinézetre...ez genetika.
2013. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!