Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy tudok...

Elmondjam neki, hogy tudok mindenről, vagy várjam meg, hogy ő álljon elém?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt. Előtte egy évvel szakított az exével, aki úgymond eltűnt, elköltözött.

Ám tegnap reggel amikor felkeltem, mentem a géphez, amit ő elfelejtett kikapcsolni, jobban mondva fb üzenetekbe volt belépve. Ott láttam, hogy írt a volt nőnek. Annyit volt benne: Szeretlek, hiányzol.

Gyors kiléptem, kikapcsoltam a gépet. Nem szóltam neki semmit, igaz nagyon nehéz volt mosolyogni rá. Vártam, hogy mondd valamit, de egész nap úgy viselkedett, mint eddig.

Mitévő legyek? Várjam meg, amíg ő hozza fel, vagy jelentsem ki, válasszon?

Azt nem mondhatja, hogy turkáltam, hiszen ő nem lépett ki és mg be sem zárta az ablakot.


2013. nov. 17. 13:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam így.

Kicsit mélyebben belekutattam a levelezéseibe (tudom, nem szép dolog), és olyanokat találtam, hogy "jó volt hozzád bújni", meg a kedvesem olyanokat írt rólam, hogy "ő csak egy vagina, okos, viszont nem szép", meg ilyenek.

Este, mire hazaért, összeszedtem a cuccait, és mosolyogva vártam haza. Kérdezte, mi van. Mondom, tudom, hogy őrlődsz köztem, és a Mónika között, megkönnyítem a választást.

Persze nekiállt magyarázkodni, hogy nem úgy van, meg szeret, stb. Amikor nem figyeltem rá, rögtön támadni kezdett, hogy minek olvastam el a privát levelezését, meg hasonlók.

Mivel magától elmenni nem akart, az erkélyről dobtam ki a 2 bőröndjét, és viszont látásra...


A poén, hogy még 1,5 évig járt utánam, hogy így szeret, meg úgy szeret... Gondolom, az az élet hiányzott, hogy nem kellett dolgoznia, mégis meg volt mindene...


Szóval kedves kérdező, vágd ki. Ezen nincs mit félreérteni, és nincs mit megmagyarázni!

2013. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Lecserélném a zárat a lakásajtón, és hagynék az ajtón egy üzenetet: Menj ahhoz, akit szeretsz és hiányolsz."


Nincs értelme erről mit beszélni, ez a két szó teljesen világos tartalmú.

2013. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Kár belemenni a miértekbe és hogyanokba,ebből már csak kimagyarázás lesz,ha eddig nem volt őszinte hozzád.Nem nagyon pazarolnám tovább a drága időmet a helyedben,elvégre írt két olyan szót másnak,ami téged illetne,ez úgy gondolom,éppen elég válóoknak,és éppen elég bizonyíték arra,mennyire gerinctelen ember a párod.Tényszerűen felvázolni,mikor és mit láttál,aztán szépen kiadni az útját.Ennyi...


Kicsit még offolnék:akár józanon,akár részegen írsz vagy mondasz másnak ilyeneket,a tény tény marad,és egyformán undorító.Másnak írod,nem a párodnak,ez a dolog lényege.Ez már bőven az érzelmi megcsalás kategória.

2013. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Van gyereketek, kérdező?
2013. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nem nincs, és most úgy gondolom, szerencsére!
2013. nov. 18. 10:42
 26/34 anonim ***** válasza:
Na mi történt???
2013. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2013. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki semmit, várok egy megfelelő pillanatot. Vártam, ma reggelig, amikor megkérdezte, hogy mi bajom van, mert látja, valami nem stimmel. Elmondtam. Semmit nem reagált, elment dolgozni, azt mondta, majd megbeszéljük. Szerintem nincs mit megbeszélni, de meghallgatom az ő storyját is, nekem is van egy. Tehát délután robban valami.
2013. nov. 19. 08:53
 29/34 anonim ***** válasza:
Majd írd mi volt!
2013. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nem reagált semmit? Az kedves...

szerintem te is pakold szépen össze a cuccait míg nincs otthon.

2013. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!