Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy tudok...

Elmondjam neki, hogy tudok mindenről, vagy várjam meg, hogy ő álljon elém?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt. Előtte egy évvel szakított az exével, aki úgymond eltűnt, elköltözött.

Ám tegnap reggel amikor felkeltem, mentem a géphez, amit ő elfelejtett kikapcsolni, jobban mondva fb üzenetekbe volt belépve. Ott láttam, hogy írt a volt nőnek. Annyit volt benne: Szeretlek, hiányzol.

Gyors kiléptem, kikapcsoltam a gépet. Nem szóltam neki semmit, igaz nagyon nehéz volt mosolyogni rá. Vártam, hogy mondd valamit, de egész nap úgy viselkedett, mint eddig.

Mitévő legyek? Várjam meg, amíg ő hozza fel, vagy jelentsem ki, válasszon?

Azt nem mondhatja, hogy turkáltam, hiszen ő nem lépett ki és mg be sem zárta az ablakot.


2013. nov. 17. 13:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdőre vonnám,egy ilyen pasira nem pazarolnám a perceim.
2013. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem szólt, lehet, ezután sem fog. Kényelmes, megszokott a kapcsolat, mosod ingét-gatyáját, főzöl rá, ott van vki mellette. Aztán az is lehet, hogy te vagy a szamár, aki jó a ló helyett, közben meg a nő még mindig nem méltatja válaszra sem. Sztem állj elé, és mondd meg, hogy ezt milyen megalázó és undorító dolognak tartod, hogy esetleg magába nézzen, hogy milyen mocsok módon viselkedik veled.
2013. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%
"Véletlenül" pont a facebook üzeneteknél volt bekapcsolva a gép, hagyjál már. Kutattál utána, és ezzel akarod finomítani a dolgot. Legalább ismernéd el. Az egy dolog, hogy utólag kiderült hogy jogos volt, de tudod kit nézz hülyének ilyen dumával. :D Egyetlen férfi sem akkora barom, hogy egyáltalán belépve marad a profiljába ha takargatnivalója van, de hogy még így a képedbe is tolná azt rohadtul nem hiszem. :D
2013. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
30%

Van egy mondás, ami nagyon igaz: Ha 2 embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szeretsz bele másba.

Szóval ha az én párom másnap azt mondaná, hogy szereti, nekem biztos, hogy többet nem mondhatná, mert repülne.

2013. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%

Ez az átkozott fb.

Amúgy szerintem is direkt hagyta,hogy meglásd és te hozd fel a témát mert amúgy nem akar megbántani,hogy ott hagy téged,hanem úgy könnyebb lenne neki ha te kiakadsz és azt mondod VÉGE!

Szóval érted mit akarok mondani ugye?

2013. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már annyira sem érdekli, hogy milyen hatással van rád, hogy megcsal, hogy nemtörődömségből hagyta fönn a fb-oldalát: ha olyasod jó, ha nem, nem, őt nem érdekli.


Ha nem engedi vissza az exe, de te mindig másodhegedűs, házicseléd maradsz, az jó neked?

Elviseli a méltóságod?


Nem vagyok egy vehemens ember, de rákérdeznék bizony, mielőbb.

Ne várd meg a pillanatot, amikor esetleg vitatkoztok valamin, és magadból kifordulva támadsz neki.


Ülj le vele, mondd el neki, mit olvastál, mit láttál, mikor volt ez, és kérd meg, hogy őszintén tárjon fel mindent a nőhöz való viszonyáról, de elsősorban a kettőtök kapcsolatáról: hogyan viszonyul hozzád, mit jelentesz neki, mit nem jelentesz neki már.


És akkor mondd ki te: hogy vége.


Ha már a párodat elveszíted, akkor legalább a méltóságodat ne engedd, hogy magával vigye.

2013. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Nem egyszer hagyta már úgy, sosem lép ki sehonnan. És azt sem hiszem, hogy du. emlékezett rá, hogy hajnali 4kor kilépett vagy sem. Ha kutakodni akarnék utána bármikor megtehettem volna, akár a telefonján, mert sosem dugdosta.

Lehet vannak olyanok, akik mindent 100%-osan csinálnak kedves 13-as, de hidd el nem mindenki.

2013. nov. 17. 15:00
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Na, arra várhatsz, hogy ezzel ő eléd álljon magától! A büdös életben nem fog, nem bolondult meg.
2013. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
4%
Én is szeretem az exeimet, elvégre közös életünk volt, nem haragban váltunk el. Egyszer részegen elkapott az érzés, hogy mennyire hiányzik a volt párom, és írtam neki egy smset, ugyanezzel a szöveggel. A párom megtalálta. Nem örült neki, de tudja hogy érzelmes vagyok, és én nem hiszem hogy attól mert már valakivel nem vagyok együtt, utálnom kéne. Ez az igazság. A szüleimmel sem élek együtt, még is szeretem őket, a nagyszülőket is szeretik az emberek, attól mert már meghaltak. Ugyanígy az exekkel, ha valakit szerettél, nem hiszem hogy ki kéne irtanod magadból ezt az érzést. Ezt elmondtam a páromnak is, és meg is értette. Azóta is együtt vagyunk, és szerintem ezzel nincsen semmi gond. Nem akarok újra együtt lenni az exeimmel, de szeretem őket, miért ne szeretném?
2013. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%

12: " Kényelmes, megszokott a kapcsolat, mosod ingét-gatyáját, főzöl rá, ott van vki mellette."


Ezeket hol írta a kérdező, vagy miből gondolod, hogy így van?

2013. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!