Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudassam vele, hogy csalja a...

Tudassam vele, hogy csalja a férje? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Dióhéjban a történet annyi, hogy egy futó ismerősöm, akivel ideiglenesen együtt dolgozom megcsalja a feleségét egy olcsó mindjárt mondom mivel.. Nem is az a lényeg milyen a csaj, a lényeg, hogy már jó ideje együtt van vele, van, hogy naponta többször is találkoznak. Viszont van felesége, gyereke. A feleség persze a pasi elmondása szerint semmit nem tud a dologról meg a korábbi félrelépésekről sem. Én személy szerint mélységesen megvetem az olyan embert, aki ennyire tartja a hűséget és ilyeneket művel. És ha belegondolok, hogy ha a lánya lennék mit éreznék, ha ilyeneket csinálna az apám..hát rohadtul dühös lennék.

Tudom, hogy semmi közöm a magánügyeihez, de ti a feleség tudtára adnátok, hogy a férje hülyét csinál belőle? Persze nem személyesen, vannak más módok is. Vagy inkább hagyjam?


2013. nov. 17. 21:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
ha csak futó ismerősöd ne szólj bele az életükbe
2013. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
37%
JOGA VAN tudni a feleségének. nem élhet tovább ekkora hazugságba! Igenis tudnia kell! Hívd el találkozni a feleségét vagy egy kávéra.. itt nem te leszel a hibás.
2013. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy tényleg nem érzem úgy, hogy jogom lenne felvilágosítani, pedig szegény jobban járna.
2013. nov. 17. 21:19
 4/36 anonim ***** válasza:
91%

Mivel nem közeli ismerőse vagy így én nem szólnék, hiszen milyen alapon szólsz bele? :| Szomorú a szituáció.


Persze joga van tudni a feleségnek, csak nem tőled.

2013. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%
Rossz dolog, h valakit ilyen aljas módon átbaxnak, de semmi közöd a mások magánéletéhez!
2013. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
6%

Törödj a magad dolgával!

( egy hütlen fèrj)

2013. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%

Van saját életem, nem szoktam sem a futó ismerőseim, sem a futó ismerőseim felesége életét élni.

Sőt, mivel futó ismerőseim, nem gondolom, hogy annyira ismerem őket, hogy mélységesen megvessem.

De azt is tudom, hogy mindenhol vannak ilyen ürüléket körbe-körbe lötykölő emberek, akiknek nincs jobb dolga.

2013. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%
"egy futó ismerősöm" -nem kell beleszólni, nem ismered őket, nem szereted. Minden szeretet nélküli tett: ROMÉPÍTÉS.
2013. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Én is inkább így érzem igen, hogy nem szólhatok bele, mert nem az én dolgom.

És baromira nem akarok szart keverni.

2013. nov. 17. 21:33
 10/36 anonim ***** válasza:
Vihar a bilibe, meg uncsi már az előadás:D
2013. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!