Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak körülöttem történnek...

Csak körülöttem történnek számomra meghökkentő dolgok?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy jobban járnék, ha a saját dolgommal foglalkoznék, de annyiszor ledöbbenek dolgokon, amik körülöttem történnek.

Nem rég egy 20 éves lány ismerősöm hozzáment az egyik 37 éves 2 gyerekes ismerős pasashoz.Már gyerekük is van...

A rokon fiúgyerek már harmadjára megy érettségizni és a harmadik őszi érettségije sem sikerült neki.

A szomszédom súlyos alkoholbetegséggel küzd, legutóbb annyira leitta magát hogy szó szerint bekattant és most diliházban meg elvonón is van.

Nektek vannak a környezetetekben ilyen "gázos" esetek?


2013. nov. 18. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Tanulj meg nem foglalkozni mások dolgával. Azok kutakodnak az ismerőseik életében, akik unatkoznak! Ronda dolog!
2013. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem kutakszom, mert ezek a dolgok maguktól is kiderülnek :D

A legutobbi az hogy egy ismerősöm a negyedik gyerekét szülte és senki nem tudta mert nem is látszott hogy terhes.

Mindenki nézett nagyokat amikor hazajött a csecsemőjével, senki nem tudta hová tenni :D

2013. nov. 18. 09:38
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, minek foglalkozol mások dolgaival... Egyikhez sincs semmi közöd a felsoroltak közül.
2013. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozom, csak érdeklődöm hogy mások körül is vannak-e ilyen cifra dolgok?

Amúgy meg negatívat kaptatok,mert nem a kérdésre válaszoltatok.

Szóval, van e érdekes dolog a környezetekben vagy nincs?

Ha van akkor mi az, ha nincs akkor nincs több kérdésem.

Szövegértés.

2013. nov. 18. 09:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudok egy nagyon fura és gázos esetet.Lépcsőházunkban az egyik lakást mindig kiadják albérletbe.És abba a lakásba, de csakis abba mindig valami dilis bérlő költözik!Az első egy bolond nő volt, aki mindig mindenhol magában beszélt.Amúgy kedves volt, csak nyugtalanított mégis...Aztán egyszer bekattant, tombolni kezdett egyedül a bezárt lakásban és ráhívták a rendőrséget meg tűzoltót, hogy kiszedjék a lakásból.Fel lett törve az jtó, bevitték a "diliházba".Aztán jött egy fiatalember, aki iszákos volt, meg öngyilkos hajlamú depressziós.Az is kezdett becsavarodni, de aztán elköltözött, azóta rendben van.

Most egy család lakik ott,azok hol röhögnek, hol üvöltenek, hol zenét hallgatnak, de mindent max hangerőn.Volt ott már folytogatás, rendőrség,TEK.Állandó cstepaté, égszakadás-földindulás.Eddig ezek a legrosszabbak.Azzal a lakással valami tuti nem stimmel, meg a főbérlővel sem, hogy mindig idiótákat enged ránk.Nem vagyok pletykás, nem foglalkoznék velük, de kénytelen vagyok.Az egész lépcsőház hallja, valahogy mindnyájunkat érint és ez eddig egy csendes, jó közösség volt.Beszélünk róla, mert idegesítő és elkeserítő, előre félünk, ha ezek elköltöznek, ki jön majd utánuk?!

2013. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván mindenki körül vannak ilyen dolgok, de nem hiszem, hogy ezeken kellene csámcsogni. Én is ismerek több olyan embert is, akinek a nyelvvizsgája vagy jogsija harmadjára vagy negyedjére sikerült. De ettől még nem feltétlenül ők a gázosak. Mindenkiben van ilyen gázos dolog, csak saját magában senki nem veszi észre.
2013. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott még egy durva történet.

A faluba ahol éltünk volt egy 40-es éveiben jár tanár.Nos a tanárbácsinak valami betegsége volt "ott lent" és elkövette azt a hibát, hogy este, (kint már sötét volt) a felkapcsolt villanyos utcára néző szobában gatya nélkül kenegette "ott" magát.

A drága jó szomszéd arra sétált pont és belátott...A faluban elújságolta mindenkinek hogy a tanár úr önfeledten maszturbált...

Mondanom sem kell, kirúgták a tanári állásából, a pletykát okozó nőt pedig több 100eFt-ra büntették.

A meggyalázott család pedig szépen el is költözött.

2013. nov. 18. 10:16
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

:DDD Ez jó!


Na de tanulság az esetből, a pletykára is rá lehet fizetni, szó szerint!

2013. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nálunka faluban, ahola szüleim élnek ennél több is van..

Ki kivel feküdt össze, kihez megy hozzá pedig nem is tőle terhes...az öngyilkos 15 éves kislany fél éve, mert beetette a 30-as házas hapsi....aki ugyancsak meg karta emiatt ölni magát..stb...van sok...egy észe csak pletyka másik része részben igaz...nem érdekel, minden közösségben vannak furcsa dolgok, nem csak mostanság...

Dédim mesélt még az ő idejükből is...pedig akkor kevésbé derültek ki a balhés dolgok...


Engem nem érdekel, van ait ígyis megtudok....de igazából csak elkönyvelem magamban, hogy a világ nem változik...mindig vannak, és lesznek hülyék és problémás esetek.

Falun, kisvárosban csak többről tud az ember, mint a fővárosban...ennyi

2013. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Belőled valódi pletykás vénasszony lesz! :-)))
2013. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!