Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mennyire meghökken...

Szerintetek mennyire meghökkentő, vagy fura, hogy 10-11-12 éves kislányok önkielégítenek? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
(nem rossz indulatú kérdés!)
2013. júl. 26. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Már az óvodások is csinálják fiúk is, lányok is, nincs ebben semmi különös, teljesen normális dolog.
2013. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Én 12 vagyok, de erről még nem hallottam, hogy a velem egykorúak is csinálják már... ez most nagyon megdöbbentett. :O
2013. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Már a babák is szoktak önkielégíteni! Teljesen természetes dolog, hogy felfedezik a saját testüket, nemiségüket. Persze meghökkentő, pláne egy szülőnek, ha szembesül azzal, hogy a gyermeke örömet szerez magának. Ezt megfelelően kell tudni kezelni és akkor nem lesz semmi probléma a későbbiekben! Én már óvodában tudtam, hogyan szerezzek örömet magamnak és a 2,5 éves Lányom is tisztában van azzal, hogy mitől is yo neki! Tévedés ne essen, sem a Szüleim, sem én vagy a Férjem nem gyakoroltunk előtte semmilyen szexuális tevékenységet. Egyszerűen én is anno és ő is véletlenül jött rá, hogy mitől és hogyan yo!
2013. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én is végeztem anno (most már a 3xen tul is).

semmi probléma nincs ezzel. a világ legtermészetesebb dolga. s a gyereknek sem szabad se olyant mondani h nem szabad,meg rosszat csinál meg semmi ilyesmi.

2013. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Én 10-12 évesen semmi ilyet nem csináltam. Bár akkor az ennyi évesek tényleg kislányoknak számítottak. 37/N
2013. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sose felejtem el azt amikor 12 évesen felfedeztem milyen jó ha bizonyos dolgokat csinálok.Ekkor vesztettem el az önszüzességemet!! :D De komolyan.Szerintem ez teljesen normális.

Az én kislányom 2,5 éves..és ezerrel dolgozik a kutyusán..azt hallottam hogy tiltani nem szabad, így próbálom arra terelgetni hogy más előtt ne csinálja..állítólag én is csináltam..nem rég mesélték a családban amikor feldobtam a témát.Mondtam rokonoknak hogy nem értem miért csinálja ezt, meg egyáltalán normális-e...erre közölte velem uncsitesóm (késői gyerek vagyok, 12 év van köztünk),hogy én is ezt csináltam... :D

Nővérem lányára meg én is konkrétan emlékszem, hogy állandóan betámadta a szék ülőkének a sarkát..

Úgy hogy szerintem ez teljesen rendben van, úgy mindent összevetve.

2013. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Én 9 évesen végezttem önkielégítést egy ideig, aztán abbahagytam. Azóta nem csináltam. Valamelyik nap megkért a barátom, hogy ujjazzam meg magam előtte és egyáltalán nem élveztem. Mondjuk jó párszor magamba is karmoltam belülről dehát aki növeszti a körmét...
2013. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is 9-10 évesen kezdtem ilyesmit csinálni, teljesen normális, ahogy előttem is írták.
2013. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én is ennyi idősen kezdtem... de korábban is... mászókán, hinta melletti korláton üldögélve tűnt fel a dolog..


mondjuk én korán, már 11 évesen menstruáltam is.. de már előtte is csináltam...


szóval szerintem sem fura

2013. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a meghökkentő benne? Elárulom, mar korábban elkezdik. Inkább nem mesélnek el, hogy mi megy a bolcsiben alvás időben.....
2013. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!