Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak körülöttem történnek...

Csak körülöttem történnek számomra meghökkentő dolgok?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy jobban járnék, ha a saját dolgommal foglalkoznék, de annyiszor ledöbbenek dolgokon, amik körülöttem történnek.

Nem rég egy 20 éves lány ismerősöm hozzáment az egyik 37 éves 2 gyerekes ismerős pasashoz.Már gyerekük is van...

A rokon fiúgyerek már harmadjára megy érettségizni és a harmadik őszi érettségije sem sikerült neki.

A szomszédom súlyos alkoholbetegséggel küzd, legutóbb annyira leitta magát hogy szó szerint bekattant és most diliházban meg elvonón is van.

Nektek vannak a környezetetekben ilyen "gázos" esetek?


2013. nov. 18. 09:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

A Kérdező #7 kommenteje mindent megmagyaráz: "a falu amiben élünk..."

Csak a falusiak ilyen pletykások!


Anyukám, költözz városba!

2013. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Anyukám, jelentem azóta városba költöztem! :) És tudod mit tapasztalok? Azt, hogy a szűk környezetem ahol ismer sok mindenki mindenkit, az ugyanolyan pletykás mint a faluba :D
2013. nov. 18. 12:38
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a faluba ahol "éltünk"... ezt írtam Anyukám :D
2013. nov. 18. 12:39
 14/14 anonim ***** válasza:
26%

"FalubaN" élünk, N-nel, és nem "faluba".

Bár a falusiak így beszélnek.

Vótam a bótba'

2013. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!