Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Arra jöttem haza a munkából , hogy a feleségem szószerint tökrészegen dülöngél össze-vissza a lakásban .

Természetesen ebédet nem főzött , csak vedelt egész délelőtt .

Kezdek kiakadni egy kissé . Ti mit csinálnátok ? Illetve voltatok már hasonló szituációban ?



2013. nov. 18. 15:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

Hát,nem tudom, csak úgy nem issza le magát senki,hacsak nem alkoholista amúgy is.


Aki rögtön válásra buzdít: ha egy férj egyszer berúg, már rögtön válni kellene??Nem volna sok házaspár akkor együtt.

Gondolom, nem mindennapos a kérdezőnél sem,hogy a feleség részeg.

Mit tennék?

Főzzél neki egy erős kávét,és beszélgess el vele,miért ivott.

2013. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
38%

Valami biztos van a háttérben. Olyan nincs, hogy csak foglya magát és berúg. Nem vetted észre, hogy mostanában rossz a kedve? Nem történt vele valami pl. kirúgták valaki beteg lett a családban.

Nekem kicsit furcsa, hogy ennyire nem ismered a feleségedet, hogy ne tudd mi játszódik le benne. Szoktatok beszélgetni?

2013. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%

Akár még véletlen is lehetett. Ha nem bírja az alkoholt, megivott néhány kupicával, és a fejébe szállt hirtelen.

Vagy történt vele valami, és oka volt inni. Várd meg, hogy kijózanodjon, és beszéld meg vele.

2013. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Igen , nem bírja az alkoholt és sok volt neki .

Nem hiszem hogy mostanában rá fog nézni arra a pálinkára .

2013. nov. 18. 19:46
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

Lefektetném aludni, vödröt és vízet készítenék be mellé estére.

Ha soha nem csinált ilyet, és egyébként rendben tart mindent, biztos, hogy nem problémáznék. Lehet, hogy túl gyorsan megivott pár kupicával és hirtelen a fejébe szállt (akár munkahelyi probléma). Másnap sem kezdeném cseszegetni, mintha mi sem történt volna, felesleges ebből konfliktust kreálni. 40F

2013. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel . Mostanra lecsillapodtam , csak hirtelen felkaptam a vizet ..
2013. nov. 18. 21:39
 17/27 A kérdező kommentje:

Én még sosem jöttem haza részegen tántorogva ....

Amúgy meg mi az , hogy nem kötelessége főzni ?

Nálatok , otthon biztos felcserélődtek a nemi szerepek , azért írsz ilyen ostobaságokat ...

A részegen hazatántorgás meg nem az én műfajom , ne magadból indulj ki kérlek .

További szép estét , és köszönöm az eddigi válaszokat .

2013. nov. 18. 22:38
 18/27 anonim ***** válasza:
46%
Azért én megkérdezném a kedves rokont is, hogy mi a fenének osztogat pálinkát - pláne egy nőnek!
2013. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Ti nem szoktatok ajándékot kapni / vinni ha rokonokhoz mentek ? Biztos a rokon a hibás nem ?

Jézusom ...

2013. nov. 19. 11:59
 20/27 anonim ***** válasza:
26%
Én is a régi családi modell híve vagyok, talán egy olyan nap volt amikor nem főztem.
2013. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!