Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Arra jöttem haza a munkából , hogy a feleségem szószerint tökrészegen dülöngél össze-vissza a lakásban .

Természetesen ebédet nem főzött , csak vedelt egész délelőtt .

Kezdek kiakadni egy kissé . Ti mit csinálnátok ? Illetve voltatok már hasonló szituációban ?



2013. nov. 18. 15:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
első eset?
2013. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Unatkozik. Küldd el dolgozni.

Ha pedig alkoholista, vidd el szakemberhez.

2013. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%

Válóper!Én azonnal beadnám.

Egy alkoholistára nincs szükségem.


Max., (bár én nem vagyok ennyire toleráns, de ez egyénfüggő) adnék neki egy ultimátumot(persze eltennék,elzárnék egy kulcsos szekrénybe minden alkoholt, és minimális pénzt engedném, hogy magánál tarthasson, mondjuk max. 1000 Ft-ot, annyiból nem lehet berugni) , hogy mégegy ilyen eset, és gondolkodás nélkül beadom a válópert.


De tudod mit? Nem!Én azonnal megfognám a legszükségesebb motyómat(pizsama, holnapra egy ruha, pénz, aranyak, ezüstök,közvetlenül és azonnal pénzzé tehető értékek), és sürgősen elköltöznék valahova.


Biztos vannak haverjaid, pár napra bárhova el lehet költözni, még akár panzióba is.


És nagyon fontos, ultimátumot adnék neki, hogy hordja el magát a lakásból.


Hacsak nem 100%-ban övé a lakás... akkor viszont a helyedben rakéta gyorsasággal eltűnnék a színről.

2013. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

hát de ácsi, ok nélkül, előjel nélkül, csak úgy, unalomból nem issza magát hulla részegre senki sem otthon, egyedül, fényes nappal...


valaminek történnie kellett!

2013. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha kijózanodik, kérdezd meg mi történt. De csak akkor ha ez először fordult elő.
2013. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Várd meg míg kijózanodik, és kérdezd meg mi történt. Ne hagyd magad lerázni, mert egy nő ha ilyen állapotba került ott súlyos dolgok lehetnek.
2013. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Először fordult elő és nem volt semmi előzmény .

Valami rokonától kapott házi pálinkát múltkor , de nem gondoltam volna , hogy egyből meg is issza ....

2013. nov. 18. 15:55
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
A válóperesszövegűt azt kukázd.
2013. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
Egyszeri alkalommal nem hiszem hogy problémáznék rajta. Egyébként jól vezeti a háztartást, ellátja minden feladatát? Dolgozik?
2013. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen , dolgozik , minden rendben amúgy , de most kiakadtam ezen bár még csak az első alkalom volt , remélem az utolsó is .
2013. nov. 18. 16:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!