Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Arra jöttem haza a munkából , hogy a feleségem szószerint tökrészegen dülöngél össze-vissza a lakásban .

Természetesen ebédet nem főzött , csak vedelt egész délelőtt .

Kezdek kiakadni egy kissé . Ti mit csinálnátok ? Illetve voltatok már hasonló szituációban ?



2013. nov. 18. 15:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem kötelesége te is ugyan úgy odaálhatsz a tűzhely mellé mint ő nem élünk a középkorban.
2013. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Jóhogy nem majd te mondod meg nekem , hogy mi a kötelessége a feleségemnek nem ?

Te biztos valami feminista lehetsz ....

2013. nov. 19. 19:35
 23/27 anonim ***** válasza:
57%
Hát majd te mondod meg mit képzelsz hol élsz az ókori rómában hogy a feleséged a tulajdonod vagy mi, nehogy már letörjön a kezed ha te fözöl a családra...
2013. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha az asszony megígérte, mondta, hogy főzni fog (meg egyébként szokott is), az éhes férj meg hazamegy, és azt látja, hogy nincs kaja, az asszony részeg, szerintem érthető, hogy felkapja a vizet. De akkor ezek szerint megbeszéltétek, és véletlen baleset volt a becsiccsentés. A legjobb családban is előfordul, ha megbeszéltétek, semmi gond.
2013. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Főznék neki egy jó erős kávát és amikor kijózanodott, elülnék vele egyszer valamikor megbeszélni, hogy mi a baja. Ok nélkül senki sem issza le magát!


Aki azonal válni akar, csak mert a másiknak baja van, az egy éretlen, taknyos csitri, akárhány éves is. Remélhetőleg nincs saját családja. Ha a másiknak baja van, akkor segíteni kell, nem a sz.rban hagyni!


A többit leírom privátban.

2014. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesen olvasom a szövegeléseiteket. Elmondom én nektek, hogy én is kötelességének tartom hogy főzzön. Igaz, az enyém háztartásbeli. Viszont ettől függetlenül, ha munka után hazajövök, előfordul, hogy megfőzöm a másnapi kaját. A hétvége egyik napján, állta lába vasárnap én megyek a boltba és főzök meg. Ennyivel is megadom a tiszteletet neki. Kinek a pap, kinek a papné de nálunk ez így szokás. És meghálálja a kedvességem...
2014. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Kutya kötelessége főzni !

Ez a dolga ! Ezért van otthon , hogy vezesse a háztartást amíg én keresem a pénzt !

2014. márc. 23. 11:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!