Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedveskéim! Mégis hogyan...

Kedveskéim! Mégis hogyan költözzek el itthonról?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésemnél, ahol apám butaságait kifejtettem bőven (lényegében lusta, nem hajlandó dolgozni és már az én nevemben is adósság van miatta). Ott több hozzászólótól azt kaptam, hogy költözzek el.


Mégis hogyan? Most fogok érettségizni, fontosak a jegyeim most, e mellett 0 az esélye, hogy lenne időm, energiám elmenni dolgozni úgy, hogy ne menjen az iskola rovására.



2013. nov. 20. 11:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Kiscicám, talán kezdd azzal, hogy ne kedveskézz le ismeretlenül senkit, akkor talán majd az életben is könnyebben boldogulsz, mert nem vívsz ki kapásból ellenszenvet.
2013. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt tanácsolja, amit akar, és ami hirtelen eszébe jut. Az már más dolog, hogy te azzal nem tudsz mit kezdeni.

Nem várhatod el senkitől, hogy kiragadjon az otthoni rossz helyzetből és betegyen egy álomházba. Neked kell megoldanod a saját problémáidat.

Ha nem tudsz költözni, át akkor maradsz, amíg munkát nem találsz. Ez van.

2013. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Aranyapám! Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Gondolom nem ver titeket apukád, nincs terror. Nem fogsz velebolondulni! Ha mégis, nyugodtan dolgozhatsz iskola mellett is, sokan így csinálják. Csak előre!:)
2013. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Nem kapnál semmilyen állást érettségi nélkül. Sőt, még azzal is nehezen. Jelentkezz egy jó messzi egyetemre/főiskolára és kész. Ott majd tudsz dolgozni, vagy végső esetben vehetsz fel diákhitelt. Addig meg tűrj és kész. Egy évet már seggen csúszva is ki lehet bírni.
2013. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, előző kérdésednél tévedtünk! Ne költözz el apádtól..amilyen lekezelő a stílusod, megérdemlitek egymást!
2013. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
Én is dolgoztam suli mellett már 16 éves korom óta, mégis leérettségiztem. Nem sokat aludtam, az igaz, de valamit valamiért. Szóval ez ne legyen már kifogás, bár nyilván ezt a példát láttad otthon. Mégis mi más tanácsot vártál? Marha egyszerű a képlet, vagy elmész dolgozni, vagy tűröd az otthoni dolgokat.
2013. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, írtam ahhoz a kérdéshez, nem azt, hogy költözz el. Kérdést: apa beteg? depressziós? nem talál munkát? és nem kaptam feleletet. Mi a baj forrása? Hogy lehetne orvosolni?
2013. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem ne várj más választ. Minden hasonló kérdésre ezt vágják rá azonnal: Nyakukon vagy, költözz el, hagyd abba akár a sulit is, menj dolgozni. Jól hangzik ez, de én megértem, hogy ez nem minden esetben könnyű. Azt se szokták megérteni, hogy nappali tagozaton sok ember nem tud elmenni hét közben dolgozni. Én is olyan szakon vagyok, hogy minden szabadidőmben tanulok, reggeltől estig suliban vagyok, az az 1-2 lyukas óra meg nem elég hogy dolgozzak. Hétvégén meg szüneteknek persze el lehet menni, de azzal meg nem lehet elköltözni és függetlenedni. Maximum a kolesz lehet megoldás ilyenkor, vagy ha van egy jó fej rokonod.
2013. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
első válaszoló xDDDDDDD
2013. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
65%
Aranyoszkám akkor szehogy:))Én nem érzem sértőnek vagy lekezelőnek mert azt írta kedveskéim:)szerintem olyan aranyoszzz:))
2013. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!