Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg most a gyermeketek?

Beteg most a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak reggel hőemelkedése volt, adtam neki Nurophent. Más tünet nincs, csak egy kicsit náthás, igaz már lassan 2 hete, de csak vizes orrfolyása van. Jó kedve van, evett is. Nagyon remélem, hogy nem lesz beteg, mert már csak a jövőhetet kéne kibírni a bölcsibe, aztán megy a mamához 1 hétre, utána meg itthon vagyok vele szinte egész nyáron szabin. De szerintem a foga jön. Na majd kiderül...
2011. jún. 18. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam beteg valószínűleg tőlem kapta el.

Nekünk több mint két hete kezdődött.Én lettem beteg.Fájt a torkom alig bírtam nyelni.Elmentem a dokihoz kaptam antibiotikumot elkezdtem szedni.Vírusos torokgyulladás volt.Mikor már az utolsó két szem gyógyszernél tartottam, szombat reggelre belázasodott a gyerek.Egész nap nagyon lázas volt.Csillapítottuk a lázát egész hétvégén és hétfő reggel levittem a dokihoz.Mondta a doki,hogy vírusos torokgyulladása van és nem adott gyógyszert csak lázcsillapítót írt fel.Én kedden visszamentem a saját dokimhoz mert még mindig fájt nagyon torkom, meg be is lázasodtam.Itt már bakteriális betegségem volt.Mondta a dokinő,hogy ír fel másik antibiotikumot,na azt is elkezdtem szedni.A gyerek is csúnyán köhögöt egy hétig.Mire a második adag antibiotikumom is elfogyott a gyerek megint belázasodott, pontosabban tegnap délután.És folyamatosan mondogatta,hogy fáj,de nem jöttem rá,hogy milye.Levittem a dokihoz, megnézte a torkát és mondta,hogy ez már bakteriális tehát kap antibiotikumot.Ma fogjuk elkezdeni szedni.Szegénykém egymás után elkapta tőlem ezeket a betegségeket.Most alszik.De alapvetően mikor ébren van jó a hangulata.Remélem mostmár kilábalunk a betegségekből.

Jobbulást nektek is.

2011. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is beteg,vírusos pöttyei vannak,köhög és folyik az orra.

Ami nem lenne annyira nagy baj,mert nyári szünet van már a bölcsiben és hamar kiheverné,csak pénteken mennénk orrmandula műtétre és így valószínűleg elmarad a műtét,pedig 1 éve várunk rá.

2011. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!