Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék, hogy ne...

Mit csinálhatnék, hogy ne legyek a család feketebáránya?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk lányok testvérek. Én vagyok a legfiatalabb és sajnos véletlen gyerek..(nem vagyok egy elkényeztetett, 'mindennek úgy kell lennie ahogy én akarom' lány) Mostanában egyre furábban viselkednek velem a szüleim. :( Legidősebb nővéremmel már észrevettük, hogy valami nem stimmel anyáék és a középső tesóm közt. Mivel én szeretek kiállni magamért (és ez esetben legidősebb nővéremért) nem kerültem jobb pozícióba a szívükben. Egyik vitánknál ki is csúszott ez a megkülönböztetés a számon, de úgy reagálta le, mintha ez egy teljesen normális dolog lenne. Nem tudom mit tehetnék. Kérlek segítsetek! :(
2013. nov. 24. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
nem egészen értem,a középső nővereddel van valami gáz,a legidősebb mellett meg ki kellett állnod, hogy következik ebből hogy az egész család szemében te vagy a fekete bárány?
2013. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A közézpső nővérem a 'kiskirálylány' szüleim szemében.

Mivel legidősebb nővérem is rájött, hogy valami nincs rendben, de ő nem mer kiállni anyáék elé és elmondani, hogy mi mit vettünk le az egészből ezért nekem kellett és ezért most én vagyok a rossz mert meg mertem szólalni.

2013. nov. 24. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!